Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha 1000 Ft-ból kell kijönnöm...

Ha 1000 Ft-ból kell kijönnöm most 7-8 napig kajaügyileg, ez így jó ötlet?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy veszek 1-2 kiló rizst,zöldborsót,kis tubosos majonézt,ez kijön ennyi pénzből.Csinálok rizi-bizit,és egy pici majonéz rá,így szoktam enni,ezt így szeretem.Van egy nagyon pici sonkám,azt néha belerakok.
2015. ápr. 8. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Én vennék 1-2 fej hagymát, 1 zacskó tésztát, meg krumplit, és abból lehetne pár napig krumplis tésztát enni, ez mellett meg egy kis kenyér és párizsi, vagy margarin.

Nem tudom, hogy ez hány napig jönne ki, mert igazából nem laktat és uncsi is.


Nincs otthon bármi alapanyag?

2015. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Vagy grízesteszta?:)
2015. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1 : krumplis tésztát nem tudom megoldani,mert ahhoz kellene olaj a hagyma párolásához,1üveg olaj még ha nagyon olcsó,300 Ft kb.És nincs pirospaprikám se.Meg hagyma se.
2015. ápr. 8. 21:26
 4/15 A kérdező kommentje:
Só,cukor,bors,fűszerek vannak :) Grízes tésztát lekvár nélkül nem tudom megenni,és ebben az árban akkor csak 1kiló tészta férne bele kb.,és éhes is maradnék mindig,mert tésztából nagyon sokat tudok enni :D
2015. ápr. 8. 21:29
 5/15 anonim válasza:
42%

Èn a vajas kenyérre esküszöm!:D

Annyi, h a legolcsóbbat keresd, meg spórolj a kenyérrel. De amúgy, a krumplis tészta nem hülyeség:D

Ő, nem tudsz valakitől kölcsönkérni egy kis lóvét?:(

2015. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A vajas kenyértől lehet ketté állna a fülem ha folyamatosan azt kellene ennem :D Nagyon azt még variálni se lehet :D A rizst talán jobban : sima rizs,rizs borsóval,rizs borsóval borssal,rizs borssal,rizs vegetával,rizs pici sonkával borsóval :D
2015. ápr. 8. 21:53
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Vegyél főzőmargarint, az 90-120 forintból kijön, tésztát lehet gyúrni is, úgy olcsóbb (1 tojás elég fél kiló liszthez.) Csinálhatsz krumplis tésztát, rakott krumplit, amibe belerakod a sonkát, elkészítheted akár a krumplit, akár a tésztát besamelmártással, kis reszelt sajttal. Krumplinudli sósan, cukrosan, ahogy szereted. Bundás kenyér, zsíros kenyér pirospaprikával, krumplis lángos (ezt sütőben is meg lehet sütni kevés margarinnal.)

Rizibizivel nem fogsz sokáig jóllakni, a krumplival jobban jársz, mint a rizzsel.

2015. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

1-2 tojást ha tudsz venni, akkor tudod a tojásra is ütni, mint tojásos rizs, és egészségesebb is.

Ma láttam 100ft-ért almát, igaz egy picit barnásabb volt, de simán ehető, és legalább egy kis vitamint is ennél.

Esetleg ha szereted a zabkását, azt reggelinek tudod enni kis cukorral, nézd meg a neten, van egy csomó recept.

Krumplinak is most lejjebb ment az ára, fűszeres krumplit tudsz sütni sütőben olaj nélkül is, hozzá pl mehet a majonéz is.


Hol laksz amúgy? Tettem el nyáron házi lekvárokat, ha gondolod adok egy-két üveggel és így tudod azt tenni pl kenyérre, zabkására.

2015. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami sporolos proba vagy tényleg ilyen rossz anyagi helyzetben álsz?
2015. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Senkit nem szeretnék megbántani mert nem tehet róla senki de nagyon nagyon rossz olvasni h sok embernek így kell a pénzt beosztani. 1000 ft 7-8 napra. Szégyen ez az ország amit csinálnak az emberekkel.
2015. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!