Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc nasitok? (csoki,...

Mi a kedvenc nasitok? (csoki, chips félék, joghurt, süti. )

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 01:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

Egyik sem ezek közül mivel bennem már él az a szabály hogy ha eszembe jut a torkosság akkor átgondolom hogy miért adok ki pénzt.


Vmi aromásított szinezett műanyagvacakért vagy valamilyen természetes de finom gyümölcsért!


Pl én imádom az érett nagyszemű gránátalmát és a pisztáciát is!!

2010. febr. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz,de ha káros szenvedély,akkor a chips... :(

Chio,vagy Pringles chips,vagy ezek kicsit butítottabb változatai!Toooom,hog káros,tisztában vagyok vele....de utálom azt az embert,aki nagy erőkkel hadakozik ellene!Ne minden nap,de néha azért belefér!!Pl.most is ettem,jó kis mézes bodza pálinkával!!Igazi "fogyó kúrás" szer!! :) Viszont legalább a náthát kiöli...a pálesz,nem a chips..de az meg legalább jól esett! :)

2010. febr. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Anthon Berg csokoládé....legfinomabb amit valaha ettem!Fiiinom,vastag csokitallérok,mind külön csomagolva esztétikusan,benne szinte folyós marcipán!!!!Aki különlegességre vágyik,szaladjon venni egy egész dobozzal.10 db van benne,kb. 1000-1500 HUF.Imádom.Főleg a szilvás isteni!!!Csokik között az isten:)))

Marcipánkenyér-bármikor képes vagyok enni....

német és svájci csokik-eszméletlen jók,és drágák...persze fizetek én ezért árat....nagy fenékkel,hasamon a hájjal,stb.........valamit sajnos valamiért.....

2010. febr. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
sajt, amennyi és amilyen van. főleg a penészesek..
2010. febr. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
gumicukor és pillecukor :D Gumicukorból főleg ami savanyú :D De minden jöhet!
2010. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
hangulat- helyzetfüggő de nálam a top5: 1 csoki(csakminőségi), 2 tej(vagy gyakorlatilag bármilyen tejtermék), 3 spacecake, 4 töpörtő(szögedi vagyok :D), 5 sör :D
2010. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A szögedinek:

én is szögedi vagyok, bár 35 éve nem ott élek..

Imádom a szögedi töpörtőt, és a vastag bélbe töltött rizses hurkát ropogósra sütve..(sajna nagyon ritkán jutok hozzá)

2010. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Csak a hagymásbab.
2010. febr. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
A világ legjobb nasija, egy üveg, szobahőmérsékletű nutella!!!!!
2010. febr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Martini sok olajbogyóval és hozzá egy Melba kocka! egy nagyon rossz napot csak ez tud rendbe tenni:):) Amúgy pedig szigoruan betartott étkezések:)
2010. febr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!