Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc nasitok? (csoki,...

Mi a kedvenc nasitok? (csoki, chips félék, joghurt, süti. )

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 01:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hungária rose pezsgő füstölt sajt falatokkal...
2010. febr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pirított szotyi, vagy mag, ki hogy hívja :). Chipset egy hónapban egyszer 1csomaggal elmajszolunk a párommal, hát a csokit sem vetem meg, kétnaponta egy kocka, de a sütit azt nem szeretem, csak ha valami ünnep van anyum unszolására :D, joghurtot is igen ritkán fogyasztok.
2010. febr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Milka csoki
2010. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Attól függ. Nagyon szeretem a mályvacukrot (itthon sajnos ritkán találni igazit) de a pillecukor is hasonló.

Csokiból nasinak milkát szoktam választani, a puffasztot rizses a kedvencem, de gyakorlatilag mogyoróson kívűl bármi jöhet:)

Chipseket nem igazán szeretem, de néha 1-1 zacsival megeszek.

A joghurtokat imádom:) gyümölcsös activiák a kedvenceim és a legjobb szerintem a kiwis, amit sajnos itthon nem lehet kapni:(

Egyébként nem nasizok sokat,de havonta 1-1 tábla csoki vagy egy zacsi gumicukor még belefér:)

Joghurtot szinte minden nap eszem:)

2010. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!