Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Costa coffee arak, velemeny?

Costa coffee arak, velemeny?

Figyelt kérdés

Erdekelne hogy a Costaban milyen arak vannak. Peldaul egy sajttorta es egy latte kave mennyibe kerul?

Es a minoseg?

aki jart mar ott kerem irjon

koszi^^



2015. ápr. 30. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

K urva drága, már elnézést a kifejezésért.

Egyszer beültem az egyikbe, mert ott volt megbeszélésem. Az eladók flegmák, a süti száraz, a kávé viszont finom. 850.- volt 1 darab muffin. Azért nehogymár. :D

Nevetséges, inkább csak ezt a szót tudom rá.

2015. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez tenyleg eleg sok :/

es a kavek mennyibe kerultek?

2015. máj. 1. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra már nem emlékszem, de az is elég drága volt. Drágább, mint a Starbucks, az biztos.
2015. máj. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

A napokban ittam ott először és utoljára kávét. 990 forint volt egy kis latte, bár igaz, hogy +120Ft volt az, hogy mandulatejjel kértem.

Nekem semmi extra, még azt sem mondanám, hogy finom volt.

Jártam már sok olyan kávézóban, ahol ugyanilyen mennyiségű kávét jó pár száz forinttal olcsóbban és sokkal finomabban megveszek.

2019. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!