Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ennivalót vigyek 12...

Milyen ennivalót vigyek 12 órás vonatútra?

Figyelt kérdés
A szendvicstől már "agymenésem" van.Valami ami kisebb helyen elfér,és nem üres kalória.Ötletek?

2015. máj. 25. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát kisebb helyen nehéz lesz bárminek is elférnie... :D


Saláta? Pl. kecskesajt, alma, körte, mandula... vagy mozzarella, koktélparadicsom, sonkafalatok, pirított kenyérkockák? Feta, kaliforniai paprika, olajbogyó?


Otthon készíthetsz sós péksüteményt is, pl. zöldségkrémes tekercseket, juhtúrós pogácsát - mellé elraksz egy-két paprikát, paradicsomot harapnivalónak.

2015. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
41%
Croassan vagy vmi péksüti?
2015. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is sajtra,sonkára,zöldségre gondoltam,vagy esetleg puffasztott rizsre.Sajnos nem tudok otthon főzni,mert nem otthonról megyek külföldre,hanem fordítva.A péksüti sem rossz ötlet.Igaz,próbálok a helyes étkezésre figyelni,mert fogyózom,de egy alkalomtól még nem lesz bajom.
2015. máj. 25. 19:46
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Győri Édes kekszet,nápolyit,banánt,almát,sült combot,rántott húst,péksüteményeket,csokikat.
2015. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban innivalót vigyél.
2015. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
vegyél teljes kiőrlésű tortilla lapokat, töltsd meg grillezett csirkehússal(ezt készen is lehet kapni) meg zöldségekkel, valamilyen könnyű öntettel. péksütikből is vannak a teljes kiőrlésűek azok is jók lehetnek, esetleg répa, és uborka rudak mártogatóssal, gyümölcs.
2015. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Én is sajtra,sonkára,zöldségre gondoltam,"


AZ nem a szendvics része? :)



Csinálj burgonya vagy tojássalátát, vagy vegyél.



Amúgy 12 óra alatt még senki nem halt éhen, vegyél 1 kiló banánt, egy zacskó kekszet, ásványvizet, és jó napot!

2015. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Én ilyenkor veszek 2 tönkölyös kockát és 1 doboz mexikói keverékes vagy zöldséges-paradicsomos halkonzervet és azt szoktam enni, vagy ha így maceráns akkor indulás előtt ki veszem a tönkölyös kocka "belét" és beletöltöm. De én úgy szoktam, hogy itthon kiszedem egy műanyag dobozkába, és úgy viszem el, fél időben pedig villával megeszem, a tönkölyös kockát meg töröm mellé, nagyon sok embert láttam már így a vonaton enni főtt ételt.

Vagy igen a sajt jó, otthon tudsz csinálni még kornspitzból szendvicset, egyikbe teszel pár szelet sonkát és uborkát/paprikát, másikba sajtot.A csirkemellest eszed meg előbb, vagy sonkatekercs, kaszinó tojás-ezt tudsz venni akármelyik élelmiszerboltba-legtöbb árul és ehhez egy tk kifli, csak ez nem áll el sokáig, edd meg hamarabb.

Cukor mentes műzli, egy-kettő nem árt ha van nálad, diák csemege, sótlan mogyoró, korpovit keksz, pizzás abonett, alma, körte ezek elállnak, nem muszáj megenned, de jó ha van nálad vmi kis étel.

Nah meg persze veszel 1.5 liter szénsavmentes vizet.

2015. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam,aranyosak vagytok :) De végülis a szendvics része.:) Az olyan szendvicsre gondoltam,hogy nem szeretem,amikor a kenyér,vagy zsemle közé beteszem a cuccokat,és mire megéhezem,addigra felveszi a zsemle mondjuk a sonka,meg uborka nedvességtartalmát,és kb.ehetetlen az egész.Nekem legalábbis.De ez a tortilla-lapos dolog sem rossz ötlet,vagy csirkemellből salit csinálni.A jó tömény teljes kiörlésű péksütiket is szeretem.Jó dolgokat írtatok,köszönöm.
2015. máj. 25. 21:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Óriási ötlet, 30 fokban bontson egy jó halkonzervet a vonaton. Nagyon fog neki örülni mindenki.
2015. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!