Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ehetek e pácolt halhoz (ruszli...

Ehetek e pácolt halhoz (ruszlihoz) kenyeret?

Figyelt kérdés
Közös reggelinél kollégám gyakran megjegyzést tesz: "Hogy lehet ehhez kenyeret enni?" Legutóbb pácolt halat ettem, amikor megjegyzést tett. Ki dönti el, vagy van e valamilyen szabály, hogy mihez szabad kenyeret enni, és mihez nem? Én a főzelékekhez is imádom a kenyeret, főleg ha friss. Szerinte ez gáz. Már ott tartok, hogy nem szeretnék együtt reggelizni vele.

2015. máj. 31. 13:59
 1/7 anonim válasza:
100%
Miért foglalkozol vele? anyu még a húsleveshez is eszik kenyeret, gondolj bele őt mennyire "hülyének" nézik, ha más előtt eszik. A ruszlit én is kenyérrel szoktam enni, nekem anélkül nem jönne be. :) Ne foglalkozz vele, egyél amit akarsz!:)
2015. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki mindenhez kenyeret eszik, van, aki meg semmihez.


Te ahhoz eszel, amihez akarsz, ha a munkatárs megjegyzéseket tesz, akkor nem vele reggelizz. MEg szólj rá, hogy törödjön a saja´t dolgával, ne szóljon bele, hogy te mit és hogyan eszel.

2015. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Persze hogy ehetsz, ha szereted, ne törődj vele, nincs erre semmiféle szabály. Én szinte semmihez nem szoktam kenyeret enni, de a keresztapám például leveshez is szokott. :)
2015. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Én is így gondoltam, de a megerősítés jólesett, köszönöm.
2015. máj. 31. 14:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
senkinek semmi köze hozzá mit mivel eszel. nekem a barátnőm a sült krumplihoz is eszik kenyeret, elején furcsa volt, de már megszoktam, fel sem tűnik.
2015. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
79%
Ízlések és pofonok... Szerintem meg az a gáz, amikor valaki nem tud csendben megkajálni. Csak enni, mert enni jó! Olyan kevés idő van rá, főleg meló közben... és az a lényege, hogy jólessék. Valóban kellemetlen olyan ember mellett enni, aki annyira zavarban van egy étkezés közben is, hogy mindenképpen dumálnia kell valamiről és, úgy érzi megjegyzéseket kell tennie mások szokásaira, mert addig sem kell attól tartania, hogy esetleg őt hozza valaki kellemetlen helyzetbe. Simán odébb ülnék másik asztalhoz.
2015. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zolidobos ***** válasza:
100%

Ruszlinál nálam a módi:

Egy üveg (bármekkora) ruszli, kenyér, a bennelévő összes hagyma, ....meg hozzá kortyolva a leve..)))

2015. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!