Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Le tudnátok mondani az egészsé...

Le tudnátok mondani az egészségetek érdekében a lisztröl, cukorról, tejröl?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha ténylegesen allergiás lennék, akkor igen, bár valószínűtlennek tartom, hogy egyszerre mindre allergiás legyek hirtelen a semmiből. Trendi-bendi diétákban nem hiszek, szóval csak azért, mert valamelyik csodaguru szerint naaaagyon rosszak, tuti nem erőltetném magam.
2015. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
csak ha nagyon muszáj lenne.
2015. júl. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

A trendi diétáknak és "életmódoknak" én sem hiszek. Ha konkrét orvosi eredmények indokolják, akkor igen. A tejtermékekről nagyobb részt kénytelen vagyok lemondani így is. :D A lisztnek kevésbé örülnék, de ha muszáj lenne, akkor elélnék nélküle, csak az túl költséges hobbi lenne. A cukorról nehezen mondanék le, de őszintén kevés megfelelően alátámasztott egészségügyi okról tudok, ami indokolná.

Egy rövidebb időszakra tudnám őket nélkülözni, életem végéig azért már nem szívesen.

2015. júl. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
persze, marol holnapra is akar.
2015. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Kb. úgy gondolom, mint az előttem szólók.

Biztosan nem követnék ilyen diétát, hogy fogyjak, mert én nem tartom egészségesnek, ha valaki valamit teljesen kizár az étkezéséből.

De ha orvosilag lenne indokolt, pl. allergia, akkor kénytelen lennék és egy idő után biztosan meg is szoknám.

2015. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

Igen. Sőt már egy éve paleózok és kicsit sem hiányzanak ezek a dolgok.

15/L

Vérkép, eü. Állapot kiváló

2015. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

Persze, megcsináltam, egyik napról a másikra, plusz szinte sosem eszem húst és szénhidrátbombákat sem (száraz hüvelyesek, keményítők kizárva, sárgarépát óvatosan, gyümölcsöket pedig még óvatosabban).

Nem nehéz :) Sokkal jobban érzem magam így. S ha egy nap gyümölcsöt akarok enni, akkor gyümölcsöt eszem, max. túlszalad a szénhidrát egyszer, ilyeneken nem akadok fenn.

2015. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!