Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lisztérzékenyek, miket esztek...

Lisztérzékenyek, miket esztek reggelire és vacsorára?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék annyi kenyeret enni, mint eddig (mostanság szültem, és fogyni szeretnék), de ötletem sincs, hogy akkor mit egyek.
2010. márc. 4. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Én nem vagyok lisztérzékeny, de már hónapok óta nem eszek kenyeret és teljesen megvagyok nélküle. :)

Reggelire ehetsz főtt vagy tükörtojást, zabkását vagy müzlit tejjel. Vacsorára esetleg salátát, felvágottat sajttal, kenyér nélkül, ilyesmiket.. :)

2010. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nézz utána a 90 napos diéta receptajánlatainak.( itt a négynapos ciklusból csak egyben lehet kenyeret enni, úgyhogy találsz ötletet bőven..)csak ötlet: virsli, főtt tojás, sajt, kefír,sonka,zöldséges rizs,sült káposzta, héjáan főtt krumpli, tepsis krumpi..húúú sokat tudnék írni.
2010. márc. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
zabkása, köleskása, hajdina kása... Ezekből lehet gabona fasírtot is készíteni, nagyon finomak zöldségekkel :)
2010. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!