Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek finom lehet a...

Szerintetek finom lehet a májkrémes kalács?

Figyelt kérdés
Valaki kóstolta már?
2015. júl. 15. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem valahogy nem illik össze, de kóstolt meg egy kisebb darabon, aztán meglátod, hogy ízlik-e.


Én a vajas, vagy lekváros kalácsot szeretem, illetve akár magában is. Májkrémmel elég furán hangzik valamiért...

2015. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki és megízleled. Ha jó, eszed tovább, ha nem, akkor vagy eszed, vagy nincs eszed. :D
2015. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En szoktam mindenfele cuccot enni kalacshoz (kolbasz, sonka) ... szerintem nyugodtan eheto majkremmel is. Regi hamburger buci is edes tesztabol volt es a molnarka is hasonloan edes teszta. Igen, a mazsola talan lehet zavaro korulmeny, de a mai modern konyhaban mar annyifele dolgot osszeparositanak, hogy ebben az esetben is csak szokatlannak tunik.
2015. júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt még nem kóstoltam.De régen az iskolában uzsonnára néha adtak vajjal megkent szalámis kalácsot.Az egész jó volt.
2015. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én maradtam a sima kalácsnál, de az utolsó válaszolóval együtt én is kaptam még általánosban szalámisat, az se volt rossz sőt...

Májasat egyszer ettem végül is az se rossz, de mazsolávalk maga a sátán, FÖRTELMES

2015. júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Én a mazsolát alapból utálom, olyat sosem eszem, amiben van, úgyhogy ez igazság szerint eszembe sem jutott... A mazsoláshoz a lekvár is förtelmes lehetne...

2015. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ízlene. Imádom a kalácsot olasz sonkával és koktélparadicsommal az édes-sós íz miatt.
2015. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Végszükségben már ettem hasonlót. Májkrém pilótakeksszel történt, mert csak volt otthon. Megmentett, de nem lett a kedvencem.
2015. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!