Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan kell házilag rágógumit...

Hogyan kell házilag rágógumit készíteni?

Figyelt kérdés
3 nyelven kerestem recepteket, de de sehol nem találni. Nem várom azt, hogy olyan legyen mint a bolti, csak valami hasonló. A nyírfamézga, meg aszfalt tippeket mellőzzétek! Köszi :)
2010. márc. 5. 13:28
 1/7 bibi05 ***** válasza:
Mi kiskorunkban az megpucolt, egész búzaszemeket rágtuk ossze, azzal rágóztunk. Nem mondom, hogy jó íze volt, de rágó volt:)
2010. márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem úgy őrzik a készítés receptjét a gyártók mint pl. a coca coláét... szóval nem nagyon fogsz tudni csinálni
2010. márc. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
37%

Szia! Nem biztos hogy jó a válaszom de mindenek a hátán rajta van az összetevői!

Igen most arra gondolok ha megnézed a rágó hátulját megtudod miből áll ez megkönyítheti a dolgod!

De az a legjobb ha van egy Laboráns ismerösöd (mint nekem van egy) és be viszed neki ezzel:"ellemezd ki ha nem figyelnek" nekem még nem sikerült meggyözni hoy ellemeze.

De ök megmondják 100%osan miből áll :)


CSAK JÓ TIPP VOLT!

2010. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 wiskerton válasza:
a baj ezzel, hogy a gyári rágó full egészségtelen és jó lenne valami természetes dologból előállitani, az izesitést mindenki kitudja találni a rágó anyagával van a baj, egyszer láttam anno valami civilizálatlan népek valami növényt rágtak amitől nagyon fehér volt a foguk és tiszta is mert a nyál mindkettőért felelős ezért lenne jó valamit rágni ami nem árt az egészségnek
2013. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 wiskerton válasza:
egy másik topicba találtam valaki búza lisztnek a sikér jét ajánotta, ma vettem is a bio boltba sikért, kevés vizet cseppentettem rá, és télleg jó, rágó szerü dolgot kap az ember amit tud rágni (egyenlőre 15 perce rágom kb) gazdaságos is mert egy kis csomag sikért kb egy csomag rágó áráért vettem, és ebből sztem kb 100 db is kijön ha nem több az izesitéssel még kisérletezek az előbb levendulát rágtam mellé, negró cukor illatunak tunt
2013. máj. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a búzával az a baj, hogy rontja a fogat.

amit rágtak azok az emberek az a miswak.szerintem bioboltban lehet kapni.

2014. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zolokka48 válasza:
2015. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!