Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek a kakaós csigának...

Szerintetek a kakaós csigának melyik a legfinomabb része?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy a közepe, de szerintem az túl csokis és ragadós. A széle szerintem sokkal finomabb, mert ropogós.

2015. júl. 19. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a közepe, ami jó csokis. De én is ismerek olyat, aki a száraz ízetlen szélét szereti. :) És a lángosban is a puha vastagat szeretem, valaki meg a ropogós hártyát.
2015. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
a széle, ha jól meg van sülve
2015. júl. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
En a közepét szeretem.
2015. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A klasszikus boltinak a közepe, viszont kelttésztából az egészet imádom.
2015. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Valóban a közepe a legfinomabb ahol a legsűrűbb a kakaós rész, de én ettem már olyat aminek minden része finom, én régen a száraz kevésbé kakaós részét mindig eldobtam, de amit mostanában szoktam venni annak a száraz széle is nagyon finom.
2015. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A közepe :)
2015. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
A közepe :)
2015. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a szélét akkor szeretem, ha ropogós és a közepét pedig akkor, ha finom édes. Sajnos csak ritkán van szerencsém olyan csigához, ami mindkét feltételnek megfelel. :D
2015. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár én évek óta nem eszem ilyet, az emlékeim erősek.

Nos, nagyon számít, melyik kakaós csigáról van szó! A szárazabbnak a közepén is alig van elég kakaó... A nagyoncsokis valóban túl tömény középen, illetve ez ízlésfüggő.


Amúgy a kakaópor része a finom, a többi nekem nem kéne.

De szerettem minden részét, de leginkább az erősen csokisnak a szélét :) Odavagyok a ropogós cuccokért... Ne legyen tök száraz, kakaótlan, mint a szegényebb csigák széle, de full puha se legyen, mint némelyik csigáé...

2015. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egész, egyben ahogy van. Pont azért, mert ott a két szélsőség, önmagában egyik sem lenne olyan jó szerintem. :)
2015. júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!