Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Oreo, vagy Pilóta keksz?...

Oreo, vagy Pilóta keksz? Melyiket szereted jobban?

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 17:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
89%
Az Oreo sztem teljesen jó mártogatás nélkül is (és nem csak Milkában ettem, rengeteg helyen lehet kapni, nem nagy cucc:-)), de mint írtam, érzelmileg jobban kötődöm a Pilótához.
2015. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen más, én mindkettőt szeretem és nagyon unalmas ez a "ha szereted az Oreot, akkor te csak hazudsz, mert biztos imádni akarod a sz*r Amerikát" hiszti. Nem lehet mindkettőt szeretni egyformán?
2015. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
78%

A Pilótát. Örök kedvenc, csak drága lett és sokszor lesem, mikor lesz akciós, hogy megvehessem. A Túró Rudinál is lesem az árakat. :D És az a jó benne, hogy laktató, mert így nem fogy el gyorsan :D


Az Oreót is szeretem, csak úgy érzem, elnyomja a Pilóta keksz utáni nosztalgiázást, mert mindenféléket készítenek belőle. Belenyomják a Milkába, de szendvicsfagyi formában is lehet(ett) venni a Lidlben. Az Oreo nem laktató, így el is fogyhat 1 nap alatt...

2015. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
69%
Csokibevonatos Oreo
2015. júl. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
52%
pilóta is kicsit túl édes, de az oreo olyan mintha tömény kristálycukrot ropogtatnék amibe raktak még bőven édesítőt is....imádom az édességeket, az oreot viszont egyszer kóstoltam és nem is fogom többet, pedig milka csokiban nem volt rosz
2015. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Mind2! :)
2015. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
72%

Pilóta!!!! 1000x finomabb mint az a gejj Oreo.

A szó görög jelentése szép-jó-finom. Pont nem az ..

2015. júl. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
75%
Pilóta. Sokkal finomabb minden fajtája, mint az Oreo. Sokéig nem ettem Oreo kekszet, de annyit hallottam már róla, hogy pár hete megvettem a legkisebb csomagost, és hatalmas csalódás volt. Én valami nem is tudom milyen mennyei mannát vártam, annyira istenítették sokan. :) Ehelyett kaptam egy számomra szinte ehetetlen kekszet. :)
2015. júl. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
48%
Egyertelmuen a Pilota (Oreo egyaltalan nem finom, csak jobban nez ki).
2015. júl. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
oreo! Én nem szeretem a pilótában lévő krémet... Az oreó meg nagyon finom! :)
2015. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!