Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hány olyan ember van aki nem...

Hány olyan ember van aki nem szereti a málnát?

Figyelt kérdés

2015. aug. 6. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom :)
2015. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyet sem ismerek
2015. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, de én sem ismerek senki mást, aki ne szeretné. AMúgy minden gyümölcsöt szeretek a banán, kiwi és málna kivételével :)
2015. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszer egy kérdésnél írta valaki, hogy a málna csak mag... S van, aki minden gyümölcsöt utál.


Nekem a fő gyümölcsöm, ma ugyan még nem ettem, mert érik a körte, de tegnap és azelőtt igen. Szinte mindennap eszem, télen különösen.


A piros ugye a klasszikus, régi kedvencem, de a lila is különleges és a sárga is. Nekünk leginkább rózsaszín van, ami pirosból és sárgából jött össze valahogy. Az annyira nem ízes, de legalább poénosan néz ki.


Csodás gyümölcs, finom, kevés is elég, fagyottan is remek és szénhidráttartalma igen alacsony. Ez utóbbi nekem sokat számít.

2015. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.528.682.013

emellett van kb 4.280.456.274 ember, aki életében nem látott még málnát

2015. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok oda érte. Megeszek persze bármit. De ha választhatok, akkor nem eszek málnát. Vagy ha megkínálnak, nem eszek belőle.


Az utóbbi pár évben most csak egy alkalom rémlik, hogy egy szemet ettem volna. Ja nem bocsi, néha fine dining éttermekben a desszertet díszítik egy szem málnával, úgy lehet hogy volt már 3-4 szem az elmúlt években. De nem igazán eszem.

2015. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!