Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Próbáltátok a főtt tojás...

Próbáltátok a főtt tojás diétát? Véleményeket, tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés

2015. aug. 8. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm csinálta. Szépen le is adott pár kilót, de nem bírta tovább csinálni mert egy hét után a tojás gondolatától is rosszul volt.
2015. aug. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha csak 1 bizonyos valami eszel - ez esetben főtt tojást - akkor lefogsz fogyni mert sokkal kevesebb kcal jut a szervezetbe mint amennyire szüksége lenne.

Csináltam hasonlot öszibaranckkal és fogytam. De hosszútávon nem ajánlott.

2015. aug. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A főtt tojás nem fingat??
2015. aug. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En is csinaltam ilyet ezek szerint. Csakmert eddig a pillanatig nem is tudtam hogy van ilyen :D

Magamtol talaltam ki mikor elkezdtem.

2015. aug. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nők lapja szintű orbitális baromság.
2015. aug. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2015. aug. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A főtt tojást annyira nem szeretem, de az nem számít, hogy főve esszük vagy sem. Egyéb formákért már odavagyok.

Nos, nagyon sok napom eléggé közel áll a tojásböjthöz, ami persze egész más, mint a tojásdiéta, ami egy nőimagazinos butaság. OK, nem a legrosszabb dolog, de nem is jó, értelmetlen elemek vannak benne, koplalós és sok nap túl tojásszegény. A tojásböjt, amiben alig van szénhidrát és rendes a kalóriabevitel, az már egy teljesen jó módszer, egész korrekt tápanyagbevitellel (közel sem teljessel ám, pl. kálciumból, magnéziumból hiány lehet, de ez nem hosszú távú dolog). Én mondjuk semmivel sem fogyok, mert szeretek enni és képes vagyok a tojásböjtbe belevinni alapból tiltott dolgokat, pl. nyers zöldségek és olajos magvak :D De kissé módosítva számomra kb. a legjobb módszer a fogyásra, több mozgással egybekötve persze.

A tojást nem mindenki unja meg, nekem hónapok óta napi 6-8 darab megy s kicsit keveslem, de nem fér több, normálisan a fehérje, tojásböjtben a kalória miatt (ott minden tojáshoz 1 dkg zsírt is kell enni pluszban s opcionálisan némi sajtot is. én inkább kevesebb zsírt és több zöldséget eszem, az számomra az optimális, bár a zsíros verzióval könnyebb lenne fogyni, de nem esne olyan jól).

2015. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!