Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miket egyek hogy egészséges...

Miket egyek hogy egészséges gyerekem legyen? F/25

Figyelt kérdés

Szeretnék egészségesen élni, meg majd ha lesz gyerekem akkor azt szeretném hogy egészségesen szülessen meg. ( még a nem létező gyerekemnek az anyukáját sem találtam meg )

Nem dohányzok, sose dohányoztam, nem iszok alkoholt, nem járok diszkókba, dolgozok.


2015. aug. 9. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem úgy tűnsz mint aki egészségtelenül táplálkozna így itt nem változtatnék. Azért manapség sok tartósított "műkaját" kapni, ez ellen én sem tudok tenni, de ha van módod ezeket kerülheted.


Az alkoholról meg annyi, hogy mértékkel (néha kis bor, néha sör) egészségesebb mint semmi.


Azt mondják hogy ha az apa sportol, nagyobb az esélye hogy egészségesebb, szebb gyerekek lesznek. Nagyjából ezt is látom a sportttársaknál.

2015. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oda figyelek most már hogy mit eszek, nem kávézok, sose kávéztam, most raktam végleg le a hell energia italt, nem iszok azt se, kolát azt még néha iszok de le szokok arol is.
2015. aug. 9. 22:46
 3/4 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Ebben az előadásban is kapsz pár tippet:

https://www.youtube.com/watch?v=NfjbjyvNiuo


Az se mindegy, hogy milyen kozmetikumokat használsz:

[link]


Bónusz:

[link]

2015. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak a gyerek miatt kell egészségesen táplálkozni, de le a kalappal, hogy elkezded. :D Végre egy egészségesen táplálkozó "fiatal". :D Az ízfokozós dolgokat kerüld én pl. nem eszem bolti szalámit, amik tele vannak ízfokozókkal. Az aromás szarokat is kerüld pl chipsek ízesítése stb. A mű kaják sem tesznek jót pl tömlős sajtoknak nevezett szarok, ízesített joghurtok ilyenek. Én ezekhez tartom magam. Sőt pl. fehér lisztet sem eszek csak nagyon ritkán pl sütiben. :D Elég furán hangzik, hogy egy magam fajta fiatal ilyen módon táplálkozik, ránézésre nem vagyok az az egészségtudatos ember pedig igen, adok az ilyenekre. :D 22/f. :D
2015. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!