Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy hirtelen...

Miért van az hogy hirtelen olyan éhség tör rám mintha hetek óta nem ettem volna és olyankor hiába eszek bármit és bármennyit nem tudok jóllakni?

Figyelt kérdés
Mással is van ilyen? Mit lehet ilyenkor tenni?
2015. aug. 11. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem például olyankor szokott ilyen lenni, mikor valami miatt nem sikerul egész nap normálisan ennem. Ilyenkor este mindent amit csak találok befalok. A szervezetnek szuksége van valamira.
2015. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Leesett a vércukorszinted..törekedj arra, hogy ne essen le ennyire, egyél normális időközönként, és ha teheted teljes kiőrlésű dolgokat, mert azok nem hirtelen emelik meg a vércukrot, hanem folyamatosan és több időn keresztül.
2015. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha extrém ritkán nem érzek éhséget s nem eszem estig, akkor van ilyen, pont úgy, mint az első hozzászóló esetében. Illetve néha ez van, néha pedig jóllakom, de sok étel kell hozzá (jóval 2000 kcal fölött, ami az én aktivitásom és méreteim mellett nem kevés).

Ha nem sikerül jóllaknom (pedig én laktató ételeket eszem, szénhidrát alig, inkább fehérje és sok zsír, nekem így a jó), akkor feladom, annyira azért nem maradok éhes, hogy ne tudjak elaludni meg ilyenek :)


Úgyhogy akkor már rég rossz, ha jön a farkaséhség, meg kell előzni. A mostani életmódomban nincs ilyen, de amúgyis, egyszerűen csak ennem kell napközben valamit.

2015. aug. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!