Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy kerti partira tálalhatok...

Egy kerti partira tálalhatok műanyag eldobható tányérokkal, poharakkal? Rokonok jönnek és grillezés lesz salátával.

Figyelt kérdés

#grillezés #kert parti
2015. aug. 28. 10:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne tálalhatnál?
2015. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodtan.
2015. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak mert az apósom legutóbb fel volt háborodva, hogy nem sima tányérokat tettünk ki.
2015. aug. 28. 11:23
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Papa! Tudja, közeledik a házassági évfordulónk. Lepjen meg már minket egy menő és cuki komplett partiszettel. – Ha már annyira finnyás.
2015. aug. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk 2 hete volt 18 fő. Kaja: marha pöri bográcsban. Nem csak a tányér és a pohár de az evőeszköz is eldobható volt :) szóval miért ne.? :)
2015. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Különböztessünk meg kerti party-t kerti partitól.

Party-t olyan újgazdag sznobok tartanak, akinek még a hátsóját is cseléd törli ki, de Shakespeare-ról csak annyit tudnak, hogy valami focista. Oda nem való az eldobható evőeszköz.

Csórók voltunk kiskorunkban. Ma megengedhetem magamnak a luxust, s akár a legdrágább céget is megbízhatnám a buli megszervezésével.

De én inkább a pórias módot választom, saját magam által szított tűzzel, papír tányérokkal, műanyag evőeszközökkel.

Ja, de mi beszélgetni is szoktunk, marháskodni, nevetni.

Szerintem ti is. Após hozza magával a Herendit, ha neki az a fontosabb.

2015. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
#6 örülök hogy ezt mind megosztottad velünk, de minek?
2015. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én értem, amit ír, és helyénvalónak is látom.

Vagy szerinted az egyszavas válasz többet ér?

Írhatta volna azt is, hogy igen, s kész.

2015. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Ügyet Lenke ***** válasza:
0%
Tálalhatsz, de azt inkább az erdőre vidd ki, vagy olyan helyre ahol nem tudsz mosogatni. Tiszteld meg a vendégeidet azzal, hogy ha a ház melletti kertben tartasz grillpartit akkor előveszel rendes evőeszközt, lapítót, esetleg tányért, fatányért...s poharakat is, evés után majd seperc alatt el lehet mosni. Ha nem muszáj akkor én sem szívesen eszem műanyagból...
2015. aug. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 zolidobos ***** válasza:
Otthon 3n sem tenném fel, települt bulinál simán!
2015. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!