Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A starbucks-ban mondani kell...

A starbucks-ban mondani kell hogyha koffeinmentes caramell frappuccino-t kérsz?

Figyelt kérdés
+ mi a véleményetek a starbucks-ról? Aki rosszat szeretne írni tudom tudom az egy drága hely :D
2015. okt. 28. 17:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megmondani, csak annyit, hogy:

-Szia,egy kávét kérnék!

Így aztán lehetőség nyílik, hogy az alkalmazott beszélgetésbe elegyedjen veled:

-Milyen kávét szeretnél?

A feje fölé mutat a táblára, ahol legalább húszféle kávé van felsorolva.

-Hát öööö...

A sorban állók már idegesen topognak és magukban fontolgatják, ők mit fognak rendelni ha végre sorra kerülnek.

-.. egy caramell frappuccinot kérnék! -jön a válasz kisvártatva.

-Mekkorát szeretnél? -kérdezi ekkor az eladó.

A vevő szeme nagyra nyílik, mintha most venné észre, hogy itt különböző méretű poharak között lehet választani.

Ekkorra a pénztáros mellett álló barista, mivel fél füllel hallja a rendelést, el is kezdi készíteni a rendelt italt.

-Grandét kérnék! -mondja a vevő határozottan.

-650 lesz.

-Jaj, de lehetne hogy koffein mentes legyen? -nyögi a vevő, mert csak most ugrott be neki, hogy már ivott 3 kávét és/vagy rosszul van a koffeintől.

-Természetesen -jön a válasz, a mosoly már korántsem természetes. A barista már félig elkészült a rendeléssel, amit most lazán a mosogatóba önt és kezdi elölről, immár koffeinmentes fairtrade kolumbiai kávéval.


De ennél jobb is van.

-Egy közepes kávét kérnék.

...

Megkapja a kávét, feketén, ahogy kérte.

-De én olyan habosra gondoltam!

-Cappuccinora?

-Arra arra!


üdv, egy barista

2015. okt. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!