Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Te mit szoktál enni? Mit...

Te mit szoktál enni? Mit szeretsz? Fogyózol? 17F

Figyelt kérdés
van valamilyen étrended amit követsz?

2015. nov. 7. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrendet követek, szóval túlnyomó részt csirke-rizs, tonhal, zabpehely, túró, stb.
2015. nov. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, hogy érdekel-e felnőtt nő véleménye, de tudatosan soha nem fogyókúráztam, és nem figyeltem az étrendemre. Viszont mióta élek, azt eszem ami jól esik. Hogy ez nálam miből áll:

Minimális szénhidrát, kenyeret van, hogy napokig nem eszek.

Hús hússal az megy nagyon, és mellé sok sült zöldség, párolt zöldség, sütőtök.

Nem eszek felvágottat soha! Inkább házi kolbász (tudom, rákkeltő újabban)

Összességében az összetevőkre figyelek, nem eszek műkaját.

sosem reggelizek, csak megiszok egy pohár 100%-os narancslét, meg tejeskávét.

39 éves vagyok, 167 cm magas, 55 kg, és legalább 15 évet letagadhatok az alakommal. Nem sportolok semmit, de feszes a mellem és a fenekem, sima a bőröm. Nem vetem meg az alkoholt, de az étkezést fontosnak tartom.

2015. nov. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok se sovány, se kövér. Nincs gond a súlyommal. Nem fogyózom. Mindent eszem, amit szeretek. De tényleg mindenfélét, nagyon változatosan.

Mozgok is, igaz most kicsit kevesebbet, mint korábban. De akkor látszott is jobban rajtam, hogy jó formában vagyok.

2015. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jobb napjaimon közel állok a vega ketogén paleo vonalhoz, hosszú lenne felsorolni, mely ételcsoportokat nem vagy alig eszem, sok ilyen van, de maradt elég. Fogyás is szerepel a terveim között, de ahhoz az étrend kevés, mozogni is kell már az utolsó kilóknál :) Ami jó, mert eleve szükség van rá s ha szokás szerint inkább kalóriatöbblet jön össze, akkor legalább izmosodhatok ;). Rám fér.


Azt szeretem, ami az étrendem alapja (tojás, kókuszzsír, néha vaj, zöldségek, olajos magvak), plusz ezen kívül a krumplit, mézet, mazsolát, egyéb gyümölcsöket s a zöldborsót. Azért ezeket is beszuszakolom néha (egyes gyümölcsök pedig lazán beférnek normál napokon is, főleg a málna és a banán, fagyasztva), máskor pedig picit kilengek, nem nagy gond. Olykor nagyon kilengek, ezt majd leépítem, túl kezdő vagyok még, különösebb önfegyelmet pedig ritkán gyakorlok, nem az én stílusom. De szénhidrátdúsan sosem eszem, az már nem az én világom.

2015. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem fogyózom. Lakto-ovo vegetáriánus vagyok 14 éve. Nagyon változatosan étkezem, ritkán van akár egy hónapban is kétszer ugyanaz a főétel. Nagyon szeretek főzni, sütni :)


Sok távol-keleti étel kerül nálnuk az asztalra főleg. A tejtermékeknél, tojásnál fontos számomra, hogy bio, fairtrade termékeket vásároljak.

2015. nov. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt eszem többségében mint az első válaszadó, szóvaé én is tömegelek.

Nem fogyókúrázni kell, hanem tisztán étkezni.

2015. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!