Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan van a Burger Kingben...

Hogyan van a Burger Kingben az ahogy tetszik opció?

Figyelt kérdés

Jó tizenvalahány éve olvastam, hogy van ilyesmi, és most egy cikk kapcsán megint eszembe jutott. A BK-kban semmilyen utalás, árlista nincs ezzel kapcsolatban.

Ez elvileg azt jelentené, hogy tetszőleges összetevőket kérhetek pluszban a szendvicsembe az árukészletükből. De nem tudom, hogy a gyakorlatban működik-e? (idehaza)


2010. márc. 19. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia! akármit kérsz plusszba, azt beleteszik, csak felszámolnak ért. a alapszendvicshez kérhetsz még amit szeretnél. olyan azt hiszem nincsen, hogy te állítod össze a szendvicset teljesen, csak a meglévőkhöz pakolnak, amit még kérsz.
2010. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kösz, értem, valahogy én igy gondoltam, csak

1. nem értem, miért nem reklámozzák, amikor ez egy előny a konkurenciához képest

2. miért nincs árjegyzék kirakva az opciókról

2010. márc. 20. 17:16
 3/11 anonim válasza:

Tetszőlegesen tetedheted a szendvicsedbe a kővetkezőket: uborka, majonéz, saláta, paradsicsom,jalapeno(erőspaprika), hagyma. A bacon, és a sajt kerül pénzbe, ha plusszt kérsz belőle.

Üdvözlettel: egy BK-s dolgozó ;)

2011. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kösz. Miért nincs ez kiírva rendesen a BK-kban?


Amúgy mindig elfelejtem, hogy ha szendvics kell, hogy az első sajtot is úgy kell külön kérni a sajtburgert leszámítva, míg a Mekinél egy alapból benne van!

Az opciónál a majonéz kihagyásával szoktam élni.

2011. febr. 28. 20:52
 5/11 anonim válasza:

nem véletlenül...ha ez olyan nagyon elterjedt lenne...hát elég nagy anyafelhasználási többlettel rendelkezne egy-egy étterem....deh a kasszás "kisasszonyok" azért vannak, hogy ezeket meg lehessen tőlük kérdezni.


Az a felirat a hátunkon se véletlen:

Have it your way - Kérd ahogy szereted

a még mindíg BK-s dolgozó

2011. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Miért lenne többlet? Talán ingyen adják a plusz dolgokat, amikor sok esetben még az első sajt sincs alapból a szendvicsben, hacsak nem kérem külön? (természetesen pénzért)

Na és a mínuszos opciókon (majonéz nélkül kérem) sem adják olcsóbban a szendvicset, így nem értem a többletes dolgot.

2011. ápr. 7. 00:33
 7/11 anonim válasza:
igazából itt több dolog is közrejátszik...szerintem azt te is belátod, hogy többen vannak azok akik plusszos szendvicseket kérnek, mint akik minuszosat. Igaz, hogy a rendszer elszámolja mint felhasznált árút és igy nem keletkezik hiány, viszon azért a cég sem hülye, mert ennyi erővel a szendvicseket is ingyen adhatná :D
2011. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miért adná ingyen, a plusz feltétek pénzbe kerülnek, ha nem tévedek! Most már a Mekiben is van pár pluszos dolog, de nincs köztük sajt. Ott a lista, hogy mi mennyibe kerül!
2011. ápr. 10. 22:41
 9/11 anonim válasza:

, de igen a BK-ban amit felsorolt a kedves dolgozo, az mind ingyen van ha külön kéred a szendódba. De ha olyat kérsz, mint sajt vagy bacon....na azt kell csak kifizetned!érted a lényegét? tehát az csak megjelenik a blokkon h plusz uborka vagy plusz majonéz, de egy ilyen plusszos sajtburger is ugyenúgy 300 Ft-ba kerül neked, mint egy sima sajtburger.

Remélem segítettem! ;)

2011. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Vagy úgy! Hogy a sajt meg a bacon az pénzbe kerül, de a többi az ingyenes! Ezt nem is tudtam. Na de én pont sajtot vagy bacont kérnék pluszban, ha akarnék pluszt. De ezek viszont ha úgyis fizetősek, akkor meg miért nem lehet őket kiírni? (az ingyeneseket nem írják ki, az okés)
2011. ápr. 13. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!