Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen markaju orolt kavet...

Milyen markaju orolt kavet szoktal venni?

Figyelt kérdés

Intermezzo-t vettem de borzasztoan rossz szerintem.

Tchibo family-t ittam idaig azzal nincs bajom de szivesen kiprobalnek masikat :)



2015. nov. 9. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Tchibo family elsösorban, de am Paloma, Winer extra.. föleg ezeket szeretem.
2015. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
A sárga tchibo,vagy krémszínű Bravos.Mármint a csomagolás színe.:)
2015. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

esetleg vehetnétek kávét is egyszer, mert a Tchibo Family, Wiener, Paloma, Bravos, azok hulladékok, nem kávék....eleve az örölt kávékba mennek a nem megfelelő pörkölésű ill. töredezett kávészemek, de amúgy minden bekerült hulladék (levéltörmelékek stb) is ezekbe megy bele


még egy jobb minőségű alapanyagból gyártott kávé is őrlés után órákkal már látványosan veszít a minőségéből a levegő oxigén és páratartalmának köszönhetően, ezt lehet késleltetni a vákuumcsomagolással, de csak ideig-óráig


ha jót akarsz magadnak, akkor veszel valamilyen jobb szemes kávét (Mövenpick, Frei, Dallmyr), egy 12-15 barral működő pressogépet és egy 3000 forintos tescos kávédarálót!


ha mindenképp daráltat akarsz, akkor minimum Dallmyr.

2015. nov. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nagy kísérletezgető vagyok, végig kóstolok mindent. Talán eddig ár/érték arányban a segafredo emozioni-ja jön be.
2015. nov. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk eddig a Bravos a kedvencünk.
2015. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Második, azért nem kellene annyira lehurrogni mindenkit, aki nem az aranyárú Dallmayr-t veszi, mert annál drágábbat nem talál a polcon, egy Tchibo Family vagy egy Karaván is finom tud lenni, én is veszek ilyesmit, esetleg Segafredo Espresso Casa/Espresso Mokát veszek.

És nincs is 15 bar-os kávéfőzőm, csak egy egyszerű forrovíznyomásos, 3,5 bar-os, és egy 1000Ft-os kotoyogó és finom kávét csinálnak nekem, pedig voltam már ilyen-olyan drága kávézóban, tudom milyen a különbség, de kávé-kávé, és ugyanolyan élvezettel el lehet fogyasztani.

2015. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én még soha nem éreztem semmilyen különbséget kávé és kávé között. A cukor és a tej mindegyiknek egyenízt ad, keserün meg nem kóstolgatom.
2023. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!