Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni amerikai...

Hol lehet kapni amerikai mogyorókrémet? LIDLben honnan tudom, hogy mikor árulnak?

Figyelt kérdés

Mivel nagyon megragadott ez a mogyorókrém amit a mamámtól kaptam mikor még élt szeretnék énis venni. ő is aztmondta hogy a lidlben lehet venni de ott csak bizonyos időnként


ja és az ilyen válaszok nem érdekelnek hogy "hát amerikában" vagy az ilyen stílusú válaszok.. köszi :)


2010. márc. 20. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A nagy tescokban is szokott lenni eredeti.
2010. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni az eladót és ő válaszolni fog!
2010. márc. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jó majd még utána járok de még írjatok lehetőségeket hogy merre érdeklődhetek! :) köszönöm
2010. márc. 20. 13:15
 4/12 anonim ***** válasza:
Kb egy hónappal ezelőtt is kereste valaki, nem te voltál?
2010. márc. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nemhinném, egy hónappal ezelőttmég nem voltam ide beregisztrálva (asszem)
2010. márc. 20. 13:29
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is kerestem a múltkor. Megnéztem a címkéjét annak a finom mogyorókrémnek, és kiderült, hogy sajátmárkás. Csak akkor nem értem, hogy miért nem állandóan van készleten?

Amúgy alapból az amerikai héten biztosan van, de nem tudom, mikor van az, meg utána is kapható még egy darabig.

2010. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Remélem még elolvasod a válaszom. Culinarisban lehet kapni, Skippy a neve, amerika kedvenc(!) mogyoróVAJa :) Tényleg nagyon finom, a darabos a legjobb!
2010. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi de már nemkell megcsináltam itthon ^^


csak jól meg kell darálni és darálás közben olajat öntögetni hozzá aztán ki porcukrot és ennyi :D elkészítési idő 5 perc mosogatással együtt =)

2010. márc. 22. 12:28
 9/12 anonim válasza:

culinarisban mennyibe kerül a mogyoróvaj? amit tescoban adnak az állítólag nagyon gagyinak számít amerikában.lidl ben meg annyira nehéz kifogni,de érdemes nézni a honlapjukat, ki szokták írni hogy mikor milyen hetet tartanak.


bio boltba vettem múltkor mogyoróvajat, de egyrészt drága, másrészt szörnyű volt.(károly körúton, astoria kálvin között kapható többféle is, de valahogy ezek után én már nem ajánlanám senkinek:))


illetve csináltunk otthon, kicsit sok lett benne az olaj, legközelebb kevesebbet öntök hozzá, de az íze egy az egyben olyan lett mint amit amerikából kaptam.


szóval ha valaki tudja a culinarisnál az árkategóriát, az legyen oly szíves, ossza meg velünk. köszi:)

2011. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lidlben ca. 3 hete volt mogyorókrém. Amúgy kb. kétszer van évente ilyen akció, vagy esetleg háromszor?
2011. febr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!