Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol tudok olyan mogyorókrémet...

Hol tudok olyan mogyorókrémet (világos színű) venni, amit az amerikai filmekben látok?

Figyelt kérdés

Annyira meg szeretném már kóstolni. Egy ismerősöm azt mondta, hogy az sós ízű. Ez igaz? Mert én nem így gondolom, hiszen édességnek eszik.

Köszi!


2009. jan. 21. 20:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Nemrég láttam a Tescoban eredeti amerikai mogyorókrémet, azt hiszem kb. 1200 Ft-ért. De egyszer mindenképpen megéri venni, mert teljesen más mint az "európai".
2009. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly a Lidl-ben lehetett kapni. Lehet mostanság is van, de nem jártam mostanában arra fele. Zöld címkéje volt és emlékeim szerint macik voltak rajta. Kóstolni nem kóstoltam, de biztos, hogy nem édes.
2009. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
81%
én is úgy hallottam h sós..nem is értem h ehetik jam-el...:S
2009. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors válaszokat. Ez olyan nagy csalódás, hogy sós, mindig valami nagyon finom édes krémnek képzeltem el.

Nha majd szétnézek, és azért veszek!

Még egyszer köszi szépen nektek.:)

2009. jan. 21. 21:09
 5/18 A kérdező kommentje:
Amit még nagyon szeretek az az Euró krém, hasonlít a nutellára, de sokkal finomabb. Régen Jugóból hoztak nekem. Szerintetek itthon is lehet venni?
2009. jan. 21. 21:11
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az mogyoróvaj,és tényleg sós. Nekem egyáltalán nem ízlett. De persze ízlések és pofonok...
2009. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mogyorovajnak hivjak...es a nagyobb szupermarketekben lehet kapni. Nagyon fini en imadom. Egy vekony reteg lekvart kenj a tetejere...Isteni :)
2009. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Házilag is könnyen előállíthatod: sós földimogyorót kell aprító- vagy turmixgépben pürésíteni. Az ínyencek azt mondják, így frissen még jobb.

Egyébként én sem vagyok odáig már eleve a földimogyoróért sem.

2009. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem borzasztó rossz az íze, amúgy már bármelyik nagy áruház polcain megtalálható a nemzeti ételes soron.
2009. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az földimogyoróvaj, és azért sós, mert sózott földimogyoróból készült, amiket mi többnyire eszünk, azok meg sima mogyoróval ízesített csokikrémek. Ég és föld a kettő. Egyébként nem elsősorban édességnek eszik, hanem kenyérre kenik.
2009. jan. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!