Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Márkásabb szaloncukrot szoktat...

Márkásabb szaloncukrot szoktatok venni az ünnepekre?

Figyelt kérdés
Vagy vegyesen? Vesztek jobb és kevésbé jó minőségűt?
2015. nov. 20. 11:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Milkát veszünk mindig.
2015. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly vettem Szamos narancsos-marcipánost, az egész finom volt.

Meg Bonbonetti valamilyen karamelkrémest vettem még, de az nem volt annyira nagy szám.


Én azt tapasztaltam, hogy bizonyos fajtákból az olcsó, kimérős is jó. Például én szeretem a zselés, illetve kókuszos szaloncukrot is ezek közül. De a karamellás vagy marcipánosok általában csalódások...

2015. nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Egy időben alaposan elment a kedvem az olcsóktól. Régen sosem ettem rossz zseléset, de aztán sikerült.

A márkátlanok egyre kevésbé váltak be, a márkás viszont feleslegesen drága nekem. Miért kéne szaloncukor? Nekem nem fontos, ahogy a csokimikulás sem.

Ma már cukrot sem eszem, így végképp esélytelen a dolog, házilag persze készíthetek szaloncukrot, lehet, hogy sor kerül rá poénból. De hogy becsomagolom-e, nem tudom, az nekem nem fontos, a fenyőágon lesz elég dísz anélkül is.

2015. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem, mert egyrészt elég csórók vagyunk, másrészt nem is igazán rajongunk a szaloncukorért. Egy-két adag legolcsóbbat veszünk a fára, csak a hangulat kedvéért, de enni inkább sütiket eszünk az ünnepekkor édesség gyanánt.
2015. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem veszünk márkásat, mert drága. Inkább magam szoktam marcipánból, aszalt gyümölcsökből készíteni. Igaz így sem sokkal olcsóbb, de garantáltan olyan ízű, amit szeretünk.

Ha van olyan íz, amit valaki szeretne, de nem tudom elkészíteni, akkor azt megvesszük, de azt eddig csak egyfélét (nem nagy márkást) találtam.

2015. nov. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az idén lehet, hogy kihagyom. Elment a gusztusom tőle, mióta hallottam a híradást, hogy egér fuldoklott az alapanyagban:

[link]

2015. nov. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Márkásat szoktam venni, mert megesszük, nem a fára kerül. Egy üveggel néha dísznek is kint van, de az is elfogyasztásra kerül az ünnepek végére.


Fontos a kakaó, kakaóvaj tartalma számomra, olyasmit mint a milka vagy hasonló olcsóbb termékek, ahol ennek rossz az aránya, nem vásárolok. ( 30%, ami rettenetesen rossz arány). A Stühmer és a Szerencsi ilyen szempontból elég jók.


Ha nem fogyasztásra vásárolnám, hanem a fára, akkor csak a csomagolása érdekelne szerintem. De szemetet nem akarok enni és a családomnak adni.

2015. nov. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Egy egyszerű nem is megtette volna."


Mi bajod????

A Milka is márka, az volt a kérdés, veszünk-e márkásat. Igen, Milkát veszünk.

2015. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Vegyesen, ugyanis nem mindenből a márkás a legjobb. Az asszony pl esküszik a lidlben kapható lédig zselés szaloncukorra. Márkásból meg a Vadász szaloncukrot szoktuk venni, az meg nekem a kedvencem.
2015. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vegyesen.
2015. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!