Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Márkásabb szaloncukrot szoktat...

Márkásabb szaloncukrot szoktatok venni az ünnepekre?

Figyelt kérdés
Vagy vegyesen? Vesztek jobb és kevésbé jó minőségűt?
2015. nov. 20. 11:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a lényeg hogy ne legyen ráírva minden egyes szemre a márkája. Azt akár mennyire finom nem veszem meg!

A karácsonyfám nem reklámoszlop!

Amúgy vannak finom olcsóbbkategóriás szaloncukrok melyek egész ehetők, pl. a karamellás. A Szamosnak vannak kiváló és szerintem ehetetlen változatai.

Azt hiszem túl van ez már lihegve egy kicsit.

Régen 4-5 fajta szaloncukor ízléses dobozokba csomagolva talán nagyobb örömet okozott karácsony táján, mint most 100 fajta, beleöntve nagy rekeszekbe. Mint az etető az állatoknak. Ejej.

2015. nov. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
És még annyit hozzá,hogy már eltűnt a selyempapír a cukorkák csomagolásából! pedig az igazán elegáns volt!
2015. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel nem igazán szoktunk venni, meg eléggé drágának is találom azokat amiket viszont megvennék. Tavaly Karácsonykor sem vettünk, viszont idén január végén amikor már akciós volt bevásároltunk belőle. :D Senkinek nem hiányzott a szaloncukor akik vendégségbe jöttek hozzánk az Ünnepek alatt, és nekünk sem. Volt helyette sok sütemény. :)
2015. nov. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
#11: Semmi gond nincs a rekeszekkel, a zöldségesnél, pékség részlegen, mindenütt az van, mégis hogyan legyen? :) Engem a sok felesleges csomagolóanyag jobban zavar, szeretem a kimérős dolgokat. Persze olykor szükség lehet dobozra is.
2015. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Persze! A mindennapi bevásárlás során sok lédig árúval találkozni. De a szaloncukornál nekem ez olyan "odaveti" dolognak tűnik.

Abban egyetértünk, hogy sokszor indokolatlanul sok a csomagolóanyag, Az pedig felesleges környezetszennyezéssel járhat.

2015. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!