Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti kóstoltátok már a száraz...

Ti kóstoltátok már a száraz kutyaeledelt? Olyan finom az íze, mint az illata?

Figyelt kérdés

2015. nov. 22. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt olyan száraz kutyakaja ami ilyen kukorica alapú felpuffasztott valami volt. Hát nem azért de mi akkor gyerekként rendesen nassoltuk azt. Persze a szüleink ki voltak akadva de utána néztek annak és kiderült hogy emberi fogyasztásra alkalmatlan de nem ártalmas. Az hogy csak pár szemet ettünk semmi bajunk nem lesz tőle és nem is lett mert ez jó 10-12 éve volt. Azóta én kóstoltam 1-2 éve száraz kutyakaját meg ilyen fogtisztító falatkákat és bevallom azonkívül hogy kőkemény volt nem volt olyan rossz.
2015. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zgyzgy ***** válasza:
100%

Halacskásat ettem, de nem olyan jó az íze, mint az illata.

Fűrészporra emlékeztet.

És nagyon kemény is.

A kutyák is jobban szeretik az emberi kaját, pl. a korpovitos kekszet, zabkekszet, stb.

2015. nov. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A kutyakaja finom illatú? A macskáé iszonyat büdös, amikor adok neki, mindig mellbevág, a kis lüke pedig eszi két pofára (azért a házi zöldséglevest jobban szereti).


Én meg nem kóstolnám egyiket sem. Vállalkozó kedvű vagyok, de ezeket nem. Még a macska lazacos aszpikos nedveseledele se csábított el, pedig az kellemesebb illatú volt és szeretem a lazacot.

2015. nov. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Gyerekként megkóstoltam. Sőt, a konzervet is. A macskatápra rendszeresen rájártam. A nyúltápot is megettem, a tengerimalac kajájából pedig kiszedegettem a szotyit. De bekajáltam egy fél doboz fürdősót is...
2015. nov. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én régen ettem, valami magbol keszult, olyan tokmag ize volt :)
2015. nov. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4: Az igen. Nem lehettél rossz evő... Én se, de én nyers krumplit ettem inkább (de nem sokat). Fene tudja, mi vonzott benne, talán a ropogóssága.
2015. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!