Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol kapható a legolcsóbb...

Hol kapható a legolcsóbb csoki, ami még finom?

Figyelt kérdés
Aldi, Lidl, Penny vagy Spar? Tej-, ét-, és fehércsokoládéra nézve is. Kb mennyiért?
2015. nov. 29. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A spáros étcsoki nem olyan rossz, nincsen agyoncukrozva, mint sok olcsó étcsoki és 179 forint szokott lenni. Én azzal sütök is, pl csokis kekeszet meg ilyesmit, de csak úgy elszopogatni is jó 1-1 kockát. Tejcsokiban már más a szitu, nekem sajnos mind nagyon édes, talán a tibi a legolcsóbb, a spárban 200 körül szokott lenni. Fehérről nem tudok, szeretem, de abból van egy, amit szeretek, az viszont nem olcsó sajnos.
2015. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lidl, Aldi. Lidl-ből a Fin Carré, az Aldisnak nem tudom a nevét. :D

A Pennyben jó pár éve már nem túl jó a saját márkás csoki szerintem, a Sparból meg csak az étcsoki jó.

Szerintem nincs 300 forint egyik se.

Igazából ízlés kérdése, nyilván egyik sem prémium kategória, de bőven ehetőek. Sütibe viszont akármelyik jó.

2015. nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lidl, 179 ft asszem egy tábla, vagy 169 nemtom, de így valahogy, és az még igazi
2015. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!