Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ízben miben különbözik a...

Wiky93 kérdése:

Ízben miben különbözik a koffeinmentes kávé a koffeinestől?

Figyelt kérdés
Dolce Gusto kávéfőzője van anyumnak, vettem neki karira hozzá kapszulát, de csak itthon vettem észre, hogy koffeinmentes így dilemmázok mi legyen vele, mert nem tudom mitől különbözik a koffeinestől...
2015. dec. 21. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egyszer kóstoltam mentest, igaz nem kapszulást, hanem instant verziót. Mivel én imádom a kávét, nagyon más íze volt, lehetett érezni a különbséget.

Puding próbája az evés, szerintem vegyél koffeines kapszulákat is, és ha édesanyádnak ízlik a mentes akkor az jó, ha meg nem akkor ott van tartalékba a "rendes". :)

2015. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi különbség sincs ízben közte. SÖT, a legtöbbször hatásban sem, mert ha az, aki megitta, nem tudja, hogy koffeinmentes, akkor ugyanúgy feldobja, mintha lenne benne koffein.


Egy ismerös csinálta, hogy az erösen kávéfüggö családtagjának koffeinmentes kávét fözött hetekig és csak utána árulta el, hogy az volt, amit kapott. Az illetö nem vett észre semmit ebböl.

2015. dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. dec. 22. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!