Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Otthon kis kompakt vehető...

Otthon kis kompakt vehető halfüstölőben készült hal mennyire emlékezetet a klasszikus házilag barkácsolt füstölőben készült csemegére?

Figyelt kérdés
2015. dec. 21. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha arra a kis tálcás dologra gondolsz, azzal csak melegfüstölni szoktak (halat általában melegfüstölnek, bár szvsz hidegfüstöléssel az is jobb), de azt meg lehet csinálni vele.

Amennyiben szeretnél hidegfüstölni is, keress mobil füstölő szekrényt a neten, ha beírod a google-be, sok találatot kapsz.

2015. dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Régi házunkban házilag kis barkácsolt ,kivezetett csöves kis szerkezettel készítettük,kis kampón lógva készültek,imádtam ,minden hétvégén horgászni jártam,mert nálam ez olyan volt ,mint a sör,napi 7-8-at is kívántam,de most kisebb házban élünk ,itt nem férne el,így a kis kompakt szesz égős találmányra gondolok,mert nem tudom elengedni ,ezt a nem káros szenvedélyt.
2015. dec. 22. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!