Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyiségre rendben van?

Mennyiségre rendben van?

Figyelt kérdés

R: 1 pohár joghurt +müzli

T: 2 mézeskalács

E: kis lencse főzelék (kb fél merőkanál)

V: 2 palacsinta

Azért a mennyiséget írtam, mert az elmúlt napokban ettem rengeteg gyümölcsöt és fehérjét.

16/l 168/53


2016. jan. 2. 15:17
 1/3 szaszaa11 ***** válasza:
Nem, ez nagyon nincs rendben. Elképesztően kevés. Nincs étvágyad? Bármennyire is vékony testalkatod van ez akkor sem elég. Ez szerintem éppenhogy megvan 4-500 kalória, és szinte semmi tápanyag nincs benne... Szénhidrát?? Zsír?? Hol van? Van benne persze de ebben a mennyiségben ez kevés. Egészségtelen!!
2016. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

R: 1 pohár joghurt +müzli --> Egyél mellé még mondjuk egy almát vagy narancsot

T: 2 mézeskalács --> 5-6 mézeskalács

E: kis lencse főzelék (kb fél merőkanál) --> minimum 1, de inkább 1,5-2 merőkanál + a tetejére 1-2 evőkanál pörkölt, vagy is kis darab kolbász

ÉS AZ UZSONNA???? --> 1 túrórudi + bármilyen gyümölcs, ami jól esik

V: 2 palacsinta --> ha a sós palacsinátra gondolsz, akkor oké. ha a hagyományos lekváros-kakaós-túrós valamelyikére, akkor 4 palacsinta.

+ egész nap alatt min. 1,5- 2 liter víz (ebből 1 liter lehet tea, tej, kakaó vagy gyümölcslé)

a 168/53 pedig teljesen rendben van, nehogy fogyni akarj 16 évesen, amikor a szervezeted épp a fejlődésének egyik utolsó szakaszát viszi véghez.

2016. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szaszaa11 ***** válasza:

Hozzátenném hogyha ilyeneket eszel akkor nem lesz hosszú életed!

Első voltam.

2016. jan. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!