Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kifòzött tasakos rizs....

Kifòzött tasakos rizs. Állag, szavatosság rendben. Benne egy pici zóld pondró, kidobtam. A rizst ezek után megegyem, vagy ne egyem? Te megennéd?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, mert a dög látványától elmenne az étvágyam.
2014. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Én tuti megenném, nem vagyok finnyás, apám a penészes lekvárt megeszi, és semmi baja.
2014. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bajod nem lesz tőle, de én személy szerint osztom az elsőt, elmenne az étvágyam.


Egyszer karfiolt főztem (rántottnak) és a vízeb nagy kövér zöld hernyók jöttek fel, de sokan.

Bebundáztam, megsütöttem, gondoltam akkor úgy már semmi köze a hernyókhoz, de ahogy visszagondoltam azokra a hernyókra, olyan gusztustalan volt, hogy egyszerűen nem bírtam beleharapni az ételbe.

2014. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az utolsón annyira elkezdtem röhögni:D Azt írja hernyókat talál, majd a következő, hogy bebundáz, kisüt. Teljesen elkerekedett a szemem, hogy milyen lazán hasznosítja a grátisz állati fehérjét, mire rájöttem, hogy a karfiolról beszél:D


meg ne edd azt a rizst, nem véletlenül volt benne az a pondró.:) 3 tasak rizs 125 forint a boltban...százhuszonöt! kevesebb, mint egy csomag rágó...és három db. zacsi van benne, vegyél újat!

2014. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
XD Tényleg, így én is röhögök magamon! :)
2014. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Extra protein! :D

Simán megenném, persze. Nem hiszek abban, hogy az efféle egyszerű, elvileg egy komponensű élelmiszeripari termékek esetében egy teljesen természetes kis hernyó jelentené a legnagyobb problémát (a bonyolultabbaknál pedig nyilván pláne ez a helyzet, de anélkül meg lehet lenni, viszont alapanyagot akkor is venni kell, ha az ember nem önellátó, ami extrém ritka).

A cseresznyében meg is eszem a kukacot, ha van bennük. Fogalmam sincs róla, amikor bekapom a szemet, hogy van-e, de olykor előfordul. Ha "rendes" kukac és nem tette tönkre a gyümölcs egy részét (észrevehető mennyiségű szotty és kukacürülék, fúj, azt kiköpöm), s nem is érzem, hogy benne volt-e, akkor ez van, üzemi baleset, még vega koromban sem dőltem a kardomba miatta.

Alapesetben egyébként nem szeretem az ilyesmit, az én étvágyamat sem serkenti, protein ide vagy oda, az amúgyis túl pici van benne...

2014. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez komoly dilemma volt ezért kösz.a válaszokat.Egyébként a rizs ment a kukába.
2014. máj. 15. 06:21
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt, hogy olyan zabpehelyből csináltam zabkását, ami kukacos volt.. nem vettem észre, jóízűen megettem, de mondom, hogy hm, milyen fura, de csöppet se kellemetlen mellékíze van most... aztán a végén látom, hogy a maradék pehelyben túl nagy a nyüzsi, hát volt benne jópár kis kukacocska. Néztem magam elé egy jó 10 másodpercig, újrarendeztem a dolgokat a fejemben, aztán vállat vontam és ennyi volt :D

D ha előbb veszem észre, nem eszem meg :)

2014. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!