Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha megyek discoba de nem...

Ha megyek discoba de nem akarok alkoholt inni 14 vok ezért de mit szokás inni ami nem pia?

Figyelt kérdés

mennyit szokás vinni??

belépő ital stb??


2008. szept. 16. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

colát, gyümölcslevet, ásványvizet, alkoholmentes koktélt


attól függ, hogy mennyi a belépő az adott helyen. az italra elég sztem max 2ezer ft.

2008. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Evil ***** válasza:
63%
attól is függ ,hogy hányan mentek és hova.mert ha esetleg a haverod meghív valamire akkor illik visszahívni.nehogy az legyen ,hogy nemtudsz fizetni neki(k) valamit.szerintem 2000ft az elég kevés.ha nem is iszol alkoholt akkor is vigyél legalább 5000et.inkább legyen egy kevéssel több nálad.
2008. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

ÖN mindig Redbullt iszok,aztàn ha tàncolok is,annyira kimelegszem,hogy utàna csak àsvànyviz!!!!!!!!!!!!!!!!

A kola se rossz,de attol szerintem csak szomjasabb leszel,hacsakhanem egész éjjel ülni fogsz......

Én szerencsés voltam mindig,mert làny vagyok,és még soha nem fizettem se belépöt,és soha nem vittem egy forintot se,mert mindig a fiuk meghivtak....

De szerintem is 5000 legyen nälad,mert ha valakit megkell hivnod,meg a discotol is függ,hogy komolyabb nagyobb disco-e vagy vidéki .

A belépö 500-2000 között mozog,attol függ van -e sztàr fellépö,vagy tàncoslànyok stb.

2008. szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt igyál,amit szeretsz.

Hogy mennyi pénzt vigyél?ez attól is függ,hogy mennyire drága vagy olcsó a hely.Mi ketten a barátnőmmel mentünk és 3000-ből jól éreztük magunkat:)

2008. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én már buliztam 1000 Ft-ból is baromi jót, és ha nincs nálam pénz soha nem hívok meg senkit - megmondom,hogy majd legközelebb meghívom, most nem megy. Ne vegye kedved,ha nincs elég pénzed, szerintem vízzel is el lehet lenni egy buliban,a lényeg a jó társaság és a jó zene
2008. szept. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Husi, kinek mi köze van hozzá hogy mit iszol? Én például legtöbbször ananászlevet iszom, mert azt szeretem, vagy amihez épp kedvem van. Akinek nem tetszik az kinyalhatja. Állj a sarkadra és ne akarj ennyire megfelelni másoknak. Arra meg készülj fel hogy a legtöbb szórakozóhelyen undorítóan drága minden.
2008. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi

teljesen igazad van

2008. szept. 25. 15:34
 8/9 anonim válasza:
uh de édes, az egyik kommentelő:) Azt irja sosem kellett fizetnie mert a fiuk meghivták...cö. Én 20 éves lány vagyok ,de sosem engedem meghivni magam max b.nömtöl akinek még aznap visszaveszem. De alkoholt elfogadni fiúktol?Na de kérem:))
2009. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Belépő helyszíntől függ, szerintem azért jó ha van nálad pénz!

Mondjuk egy 5000es!

Kit tudja lehet taxival kell hazajönnöd! Vagy bármi lehet!

2010. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!