Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy lehet igazi forrócsokit...

Hogy lehet igazi forrócsokit csinálni? Olyat ami az autómatákból jön?

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 07:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Otthon szerintem finomabbat készíthetsz. :) előtted kérdezett valaki a csokis tejről, szerintem ugyanaz a recept, eress rá.
2008. szept. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Táblás csokit olvassz fel tejben és tegyél rá tejszínhabot-jobb mint a gépi!
2008. szept. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Ha gyorsan akarsz finomat, próbáld ki a La Festa forró csokiját, de még finomabb a Cadbury-é. Forró vizt rá és kész!
2008. szept. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

olyat mint az autómatákban van,otthon nem tudsz készíteni,mert egy speciális,csokipor van a gépekben,ami kereskedelemben nem kapható.ez nagy kiszerelésű,és a nagy általánosságban olaszból való.de fincsibb lesz sokkal az otthoni,ha mondjuk veszel valamilyet,és nem vízzel,hanem tejjel készíted el.

egy autómatás.

2008. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és lehetőleg,ha táblás csokit használsz olyan csokit használj amiben valódi kakaóvaj van nem pedig hidrogénezett növényi zsír.
2008. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Én egy regényben olvastam egy finom receptet, és egy darabig úgy főztem a finom csokit. Egy kanál kakaót, két kanál cukrot kis vízzel, kevergetve, háromszor felfőztem (ha felfőtt, leveszem, és újra vissza rakom a tűzre) utána felöntöttem erősen tejszínes tejjel (kísérletezd magad ki az ínyedre való arányt!), és ezzel felmelegítettem, de már nem forraltam. Tejhabosítóval még habosítottam amíg kissé krémes állaga lett, és habos a teteje, aztán a pohárban még egy csipetnyi fahéjat is tettem a tetejére. Asszem ezt mexikói csokinak hívják, nekem jobban ízlik, mint az automatás.
2008. szept. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szia, ha még érdekel, lehet kapni olyan automatás csokiport, én ma vettem, 1kg, keress rá neten nálatok hol van ilyen bolt.
2009. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hog keressek rá, mit rjak be?
2009. okt. 17. 16:53
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
italautomata kereskedés, vagy nagyker, vagy valami ehez hasonló, remélem sikerrel jársz;)
2009. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Sziasztok, itt az én receptem!

Fogsz sima kakaóport cukor nélkül és egy pohárba beleszórsz annyit amennyit jónak látsz! Utána egy csomag vanilliás cukrot öntesz rá és még egy kis fahélyat és rá öntőd a tejet és jól megmelegited és elkevered! Kész!

2010. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!