Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Forrócsokit hogyan készíthetnék?

Forrócsokit hogyan készíthetnék?

Figyelt kérdés
Próbáltam már La Festa instant kakaóporral, amit felöntöttem forró vízzel, de nem kaptam meg a kívánt eredményt. Tejjel finomabb? Vagy hogy csinálhatnék olyan igazi forrócsokit?
2011. máj. 11. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

Olyat nem lehet csinálni.

De én ilyen melegbe szívesebben iszok egy jéghideg limonádét!!

2011. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is szeretem a limonádét, de a forrócsokit is nagyon. A vendéglőkbe mindig nagyon finom forrócsokit készítenek, tejszinhabbal a tetején. Nem tudom, hogyan készítik...
2011. máj. 11. 16:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ugyanolyan kiszerelésben mint a kakaópor, csak nem kakaópor, hanem forró csoki. :) Van Boci is! Az nagyon fincsi! :D
2011. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Már alig várom, hogy kipróbálhassam.
2011. máj. 11. 16:44
 5/11 anonim ***** válasza:

szia

Én úgy csinálom: veszek valami jó minőségi étcsokit (pl:lindl 70%) és beledarabolom forró tejbe, ott szépen felolvad és már iható is :) 2dl-hez, 2nagyobb kockát rakok, cukor ízlés szerint (én mondjuk nem édesítem)

2011. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

csak tejel csináld.

la festa nagyon finom tejjel. és ne sok tejjel max 2 deci tejjel, de másfél inkább.

2011. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
A már leírtakon kívül: van a Katica tortabevonónak egy kisebb kiszerelésű változata, azt felolvasztod tejjel, nagyon finom. Van étcsokis meg tejcsokis is. De én sima mogyorós csokival + tejjel is csináltam már, és az is jó lett.
2011. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Próbáld ki a Dr.Oetker Choco-Choco porát. Tejjel kell készíteni, jó sűrű lesz.
2011. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm!
2011. máj. 11. 21:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor ilyen meleg van, kiraksz egy tábla csokit a napra, és amikor jól megmelegszik, kész a forrócsoki!
2011. máj. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!