Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Normális dolog volt ez mozzare...

Normális dolog volt ez mozzarella sajtnál?

Figyelt kérdés
még sosem vettem ilyet és utánanéztem én hogy ez milyen jellegű sajt, viszont mikor múltkor megfogtam hogy vegyek, egész sok lével volt tele a zacskó, majdnemhogy csak az volt benne és maga a szilárd sajt mintha kicsinek tűnt volna, az S-Budgetes és a Szarvasi Mozzerellánál is ilyennek tűnt és nem tudtam hogy most ezek már nem lehettek jók vagy ennek ilyennek kell lennie?
2016. jan. 16. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok lével van. Ezért kinyitásnál vigyázni vele!
2016. jan. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Furcsa is lenne, ha az összes márka romlott terméket dobna piacra.


Egyébként wiki:

kereskedelemben kapható, hasonló elnevezésű sajtok nem egyenértékűek az eredeti mozzarellával, többnyire tehéntejből készülnek, és folyadékban csomagolva hozzák őket forgalomba. A hosszan folyadékban vagy viaszbevonatban tárolt sajtok, melyek tehéntejből készülnek, leginkább „mozzarella jellegű sajtként” határozhatóak meg. Maga a mozzarella nemzetközi védjegyoltalom alatt áll. Magyarországon „mozzarella” néven nem a valódi mozzarellát, hanem a tehéntejből készült sajtot gyártják és árusítják.

2016. jan. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az igazi, bivalytejből készült mozzarelát veszed kereskedelmi forgalomban, az is folyadékban van csomagolva. Anélkül talán csak Nápoly környékén tudsz venni. Érdemes egyszer megkóstolni azt is, igaz, sokkal drágább. Tehéntejesből szerintem a Lidlben kapható a legjobb.
2016. jan. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
"Pizza mozzarella" néven fut lé nélküli "mozzarella" is, általában 1 kilós kiszerelésben, és olyan hálóban, mint a kötözött sonka.
2016. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!