Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Dolce Gusto kávégépekről mi...

A Dolce Gusto kávégépekről mi a véleményetek? Ha pozitív, akkor melyik a kedvenc kapszula fajtátok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
2%

3 féle véleménnyel vagyok a jelenségről:


1. Hülye, és matematikai analfabéta az, aki megvásárolja. Ugyanis a készülékbe vásárolt kapszula ára pontosan a 8-10x-ese a jó minőségű szemes kávéénak


2. A kávé névre nem méltó moslék, amibe minden szart beletesznek, amit csak tudnak.


3. Marhára túlárazott a gép ahhoz képest, hogy szar kávét ad.


Egy egyszerű őrlős gép ár-érték arányban fényévekkel veri, és akkor legalább kávét iszom és nem szemetet.

2016. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Nekem ilyen gépem van.Maga a gép jó, de két adagot lehet főzni vele egy tartály vízzel és valóban drága a kapszula hozzá. Sokféle van, de ha lehetne külön tejkapszulát venni, akkor elég lenne egyfajta kávé, mert tudod szabályozni a mennyiségét. Ötlet: ha van tejhabosítód (pl.a pennys 200 Ft-os) akkor csinálj habos tejet, arra főzd rá az intenso kapszulát és így félárból megvan a cappuccino.A mindennapi kávéhoz az intenso-t és a grande-t használjuk, de van egy-egy dobozzal a koffeinmentesből és a karamellásból vagy a forró csokiból- ha megkívánná a vendég.
2016. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Van ilyenünk, nem csinál sem rosszabb, sem jobb kávét, mint bármilyen más kávèfőző. A ristretto kifejezetten finom és a chocolaccino is, de egy forró csokitvlehetetlen elrontani. Az viszont tény, hogy drága mulatság.
2016. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szia, nekem is van szerintem finomat főz és nagyon gyorsan, egyszerű és gyors a tisztítása. Egyetemista vagyok és reggel sokszor nincs időm megfozni a rendes kávét tehát ott szoktam inni automatabol 120 Ft-ért ami valljuk be nagyon szar kávé, ennél a gépnél ha sikerül olcsón venni kapszulát (euronicsban 1399/ Ázsia centerben 1250) akkor kb 80 Ft-ra jön ki egy igen finom kávé.
2016. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!