Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit ettetek gyerekként?

Mit ettetek gyerekként?

Figyelt kérdés
Gondolok itt, reggelire, vacsorára,ebédre.

2016. jan. 22. 18:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Ami volt! Nem válogattunk
2016. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Azt, amit felnőttként.
2016. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Palacsintát:-))
2016. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Amit adtak.
2016. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%

Ami volt,régen ne hidd hogy igy valogattak az emberek az ételek között.

anyám mindig mondja, ő mustaros kenyeret vitt mindig az iskolaba..mas nem volt!!

2016. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 tothp ***** válasza:
82%

Zsíroskenyér, parizereskenyér margarinnal. "napközis" tea. Egy csomó olyan, amire ma azt mondják, egészségtelen.

Ja.paradicsom, paprika, egyebek csak akkor volt, mikor termett. télen csak hordóskáposzta, befőttek, meg alma.

2016. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
Kb. azt, amit felnőttként is, hiszen most is azokat szeretem, amiket korábban.
2016. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 veterán vas ***** válasza:
46%

Kérlek alássan elmesélem....

Nekem sanyarú gyermekkorom volt. Sokat szenvedtem, főleg az ebédektől.

Ha pontosan délelőtt 12 órakor nem ettem meg a családi címerünkkel díszített ezüstkanállal az előételnek szervírozott kaviárt az aranyszegélyes Rosenthal- porcelán tálkából, a francia nevelőnőm úgy megkergetett a címerteremben a nagy faragott mahagóni asztal körül, hogy a cápauszonylevest és az azt követő banánsalátás fácánropogóst már ne is kívántam.


Aztán valahogy mégis csak sikerült felnőni..... ;)

2016. jan. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

Reggelire, vacsorára általában kenyeret zöldséggel, sajtokkal, salátákat. Tükörtojást, rántottát, omlettet. Ritkán műzlit.


Ebédre változó. Kiskoromban nem igazán emlékszem, azt tudom hogy menzás voltam és nagyon utáltam, hétvégén meg tipikus szoci rántotthús+húsleves, na az se lopta be magát a szívembe.

2016. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%

Mindent. Csak hús volt ritkán, minden vasárnap csirke, az máig elborzaszt, pedig közel 40 vagyok. Egyik fő oka volt annak, hogy sok évre vega lettem. Onnantól jó volt.

Az egészségről lövésem se volt akkor még, de a mértékletességről sem, ipari mennyiségben toltam a szokásos ételeket, kenyér, sajt, sajna valamiért otthon margarin volt, cukor, puding porból és normálisan, torták, sütik, tésztaételek, rengeteg zöldség, gyümölcs, tej, rizs, krumpli, dió, mák... Anyám jól főzött, de én is.

2016. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!