Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nektek kb mennyi a valaha egy...

Nektek kb mennyi a valaha egy nap alatt megevett legtöbb kalória? És miket ettetek?

Figyelt kérdés

Nekem 5000:D

16/L

162 cm, 40 kg



2015. nov. 10. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Tudod, ha én beindulok, nem mérem :D

Nem akármikor számolok, s nem tudok rengeteget enni, bár keveset sem.

Az egyik karácsonyi rendezvényen betoltam 2000 kcal zserbót és pogácsát (nagyon kis mennyiség ám ez, a zserbó tömény, azonkívül nagy kedvencem), az a nap 4000 kcal volt, ez kb. a fizikai maximumom, hacsak nem gyúrok direkt rá. Ez már nem ideális, a 3000 fölötti értékeim extrém ritkák, ahogy az 1600 alattiak is.


Egyetlen (picit elhúzódó) étkezésre 2800 kcal. Éhes maradtam 2400 kcal után...

2015. nov. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Nekem kb 16000

17/F

205 cm,152 kg

2015. nov. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

4000 körül.

csirkecomb,rizs és brokkoli 3x,rántotta tk kifli paradicsom és zab.

2015. nov. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mivel én számolom a kalóriámat így napi 1300 a kalóriabevitelem. Fogyózom ennyi az megengedett.
2015. nov. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha eszem édességet, nassolok, akkor talán eléri a 3000-t. De semmi extrém nem volt eddig, azt hiszem. Mert nem mérem, csak kb. tudom, hogy mi mennyi szokott lenni, mert kiszámoltam pár napomat és ahhoz viszonyítok.
2015. nov. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Sose számoltam, de amikor pajzsmirigy túlműködésem volt, akkor nagyjából reggeltől estig ettem, bármit, ami elérhető és ehető volt, rendes főtt ételt ebédre, hamburgert, hot dogot út közben, komplett vacsorát, és ezzel az étrenddel fogytam heti egy kilót, de 42 kilónál már kezelésbe vett a háziorvos.

Ha neked rendszeresen 5000 kcal mellett 15 a BMI-d, akkor vagy hánytatod-purgálod magad, vagy beteg vagy.

2015. nov. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az édesség és az alkohol tudja nagyon megdobni. Mivel én nem vagyok se lány se kisgyerek, így csak az alkohol jöhet szóba.

Talán azok lehettek a leghúzósabbak, amikor megittam 10 doboz sört, plusz ettem kétszer tésztát pörkölttel, kecsappal, meg tejföllel. Ez mondjuk a két étkezésre lehetett 1-1.3 kiló. Hát most így sacperkbre ez mennyi lehet. 8000-9000 kcal?


Vagy amikor all inclusive szállodában vagyunk, akkor ugye adott, hogy legalább egy nap 3szor csúnyán bepakolok, és ott már a reggeli is 3 tükörtojás és baconnal indul. És akkor még hozzácsaptam 1,5 liter vodkát. Az is húzós nap lehetett, de azt nem tudom megtippelni mennyi kcal volt.


27/F 186 cm 94 kg

2015. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Előző, szerinted nincsenek édesszájú férfiak? Nagyon ritkán számolom ki a párom napját, de egyszer sikeresen bepakolt 2000 kcal kókuszos-diós-lekváros sütit... Igaz, hogy az én receptem az a süti, így jóval több volt benne a zsír, mint a cukor, még lekvárral is, ami nem a receptem része, de akkor is. Meg tudja csinálni kakaós-mazsolás-mézes rizzel is, s az már szénhidrátos.


Alkohollal nekem sose megy semmi, mindig meglep, mennyire nincs bennük kalória. Úgy látszik, nem iszom őket nagy mennyiségben.


Nálam a szinte kizárólag zsírt tartalmazó édességek tudnak sokat dobni (vagy remekül fogyasztani, mennyiség kérdése. de általában feleszem mind, mert finom), de igazából édesség se kell hozzá. Ha egyszer leülnék egy 250 grammos vaj mellé s nem fognám vissza magam... Egyszer megjátszom, mert érdekel az eredmény.

De az olajos magvak is ott vannak a szeren, mivel azok nem laktatnak olyan jól, mint logikus lenne, ezt sokan mondják.

S elvben a szénhidrát is működhetne, mivel attól éhes leszek, de hamar szénhidrátmérgezést kapok, esetleg seperc alatt jóllakom a tömény zsír-szénhidrát kombótól.


Nem, az egyetlen jó esélyem a sok evésre az, ha farkaséhes vagyok s szinte semmivel nem lakom jól. Néha megtörténik.

2015. nov. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6500 volt a legtöbb.

18l 173/61

2016. jan. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 6000, de a legtöbb nap olyan 3-5000 körül eszem.
2016. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!