Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Zsíroskenyérből mennyit...

Zsíroskenyérből mennyit tudtok egyszerre megenni? Jó friss kenyér, és sertészsír. És szeretitek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 18. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
15 deka zsír tuti megy, kenyérből alapból semmi, de ha ki akarok lengeni, akármennyi, nem laktat kicsit sem, épp inkább éhesebb leszek tőle. Gyerekkoromban bevágtam fél kilót is egyes reggeleken.
2016. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
1 fél kilós kenyér kisebb szelete, vékonyan megkenve. Én szeretem, de valamiért mégsem. Kissé bonyolult megfogalmazni, eszembe jut, megkenem a kenyeret, és mégsem tudom megenni. Passz, hogy miért.
2016. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szaszaa11 ***** válasza:
58%

6-8 termetes darabtól lakom jól.

Fura, mert útálom a zsír ízét, de lilahagymával, kis erőspaprikával imádom a zsíroskenyeret.

2016. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Én csak azt a zsírt eszem meg amiben husi volt sūtve, de akkor arra éjjel nappal rájárok. Egyszerre 2, 3 szelet megy le
2016. febr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Joe.38 ***** válasza:
54%
Akar 4 szelet friss és jó kenyer , zsíros kenyer sok hagymával Esetleg a kenyer megpiros paprikázva. De valoban a legjob a kisült azaz húsból kisült zsir azaz igy ebből kent zsíros kenyér. Szeretem. Komoly kaja azaz van benne kalória. Neha kell. :-) Ja nyáron kovi ubi is melle.
2016. febr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

kisutott kolbasz zsir, jujj de milyen finom, hagymaval

de a libazsir is meno


egy baj van csak, hogy egyszer ketszer jollakok zsiros kenyerrel aztan 3 honapig ne is lassam

2016. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!