Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen tyúktojást vegyek?...

Milyen tyúktojást vegyek? Eddig soha nem néztem.

Figyelt kérdés

Ma hallottam először, hogy a tojásokat különböző módon jelölik, honnan is származnak:

0: biotojás

1: szabadtartásos, kifutós tartási rendszerben termelt tojás

2: különböző istállózott, de nem ketreces tartás

3: ketreces tartási mód, azaz szegény állat még életében nem látta a napot, fű nem érintette a lábát = állatkínzásos módszer.


2010. márc. 31. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Akkor jól megnézheted mit veszel, ha csak most tűnt fel...


Veszel, amilyet akarsz. Arról meg ne nyissunk vitát, hogy jaj szegény kis tyúkok, mert ja, az ember sajnálja őket, vennék én 0ás tojást is, ha milliomos volnék. De nem vagyok. A világ kegyetlen.

2010. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig ezek a kódok nem tűntek fel. De most már inkább több időt szánok a vásárlásra és elolvasok mindent, minthogy szemetet etessenek meg velem. Sajnos a hasonló emberek hozzáállása miatt ilyen kegyetlen a világ, mint amilyen te is vagy. A társadalom igenis rá tudná kényszeríteni a gyárakat, hogy felszámolják az állatok kihasználását és kínzását. Nem vagyok vegetáriánus, sem vegán, viszont minden élőlényt tiszteletben tartok és feleslegesen nem pusztítok és nem kínzok.
2010. márc. 31. 11:53
 3/3 anonim válasza:
Szia! Próbáld legalább a 3-ast kiiktatni. Nem igaz, hogy nagy árkülönbség lenne, ám sajnos a leggyakoribb a legrosszabb. Érdemes nézegetni, jó, hogy Te is teszel valamit!
2010. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!