Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Télire miket vegyek?

Télire miket vegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok. szeretnék télire bevásárolni tartós élelmiszerekből.. miket ajánlotok miket vegyek? milyen konzerveket például? és még nagyjából miket lehetne vennem? :) kb 20-25 ezerből szeretnék gazdálkodni az Auchunban :D

köszi előre is :) hello


2011. okt. 17. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
nemcsak télre, egész évben jó, ha van a kamrádban tartós élelmiszer, én ezeket szoktam készleten tartani: liszt, cukor, gríz, rizs,olaj, konzervekből: zöldbab, vörösbab, paradicsomlé, sűrített pari, lecsó, olajos hal, májkrémek, vagdalt húsok, befőttek, amit szeretsz, nálunk a meggy, a barack és az ananász megy, savanyúságok,, káposzta, uborka, csalamádé. Jó ha van szárazbab, lencse, tészták. meg persze krumpli, vörös és fokhagyma, tojás.
2011. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :))
2011. okt. 17. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Lencse bab, csicseri szárítva vagy konzerv változatban

Savanyú káposzta konzerv,

befőttes üvegben kapható lecsó, borsó, szeletelt gomba... sokáig eláll

darált hús konzerv egész évben praktikus magában, meleg szendónak, spagettinek

pari konzerv sűrítve vagy egészben

gyakran akciós a barack, ananász konzerv, megy befőtt

Ízek Világa nevű készétel jó ízű, dobozostól mikrózhatod de elég drága

hal, májkrém konzervek

amúgy a konzervek elég drágák mert kevés kaja van bennük

akciósan vásárolj és a fagyasztott zöldségek között is szétnézhetsz azokkal sincs sok macera.

2011. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

bocsi nem olvastam az előző hozzászólók tippeit

tartós tej, liszt, cukor, olaj, kakaópor, fahéj, fűszerek, só, búzadara, kávé(ha kávézol) pár zacskó leves tartaléknak, különböző tészták, pirospaprika, rizs, zabpehely/müzli, konzevr kukorica(borsó, üveges lecsó, gomb, bab, pudingpor, befőttek, savanyúságok, mustár, ketchup, majonéz, lekvár, méz, teafű, hüvelyesek-lencse, sárgaborsó, bab, kókuszreszelék, mazsola, rumaroma, kekszek, pár szelet csoki, müzli, ropi(ez betegség esetén is jól jöhet) ásványvíz, almalé, sűrített paradicsom, citromlé, pár doboz üdítő, májkrém, tonhalkonzerv, pászkák(ha hirtelen elfogyna a kenyér, jó megoldás) élesztő, tejpor, ecet, margarin, vaj, dobozos sajtok, zsemlemorzsa

2011. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

20 ezer forintból rengeteg mindent vettem:)

ezeket vettem: tészták,zöldbab,zöldborsó,kindeybab,fűszerek,krumplipüré,1 rúd felvágott,kolbász,zsír,befőttek(szilva,meggy,cseresznye,barack,stb) savanyú uborka cékla kávé szószok levesek,löncshúsok,májkrém sok féle húst azt lefagyasztom,fagyasztott sajtal töltött pulyka mell. liszt stb :) szóval sok mindent :) de köszönöm a választ (:

2011. okt. 17. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!