Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A fehérjétől pattogok ki?

A fehérjétől pattogok ki?

Figyelt kérdés
Vettem biotech hyper mass 5000 fehérjét, és kb 3x ittam eddig, de egyik nap nagyon kipattogott az arcom.. lehetséges hogy a fehérjétől?

2016. febr. 29. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a kapcsolódó kérdéseket, lehet enyhe tejallergiád van, és ebben nagyon koncentráltan van vmi, amit nem bírsz, figyeld meg, hagyd ki, várd meg, hogy elmúljon és próbáld újra, ha akkor is, akkor ne egyed.
2016. márc. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem a hyper mass 5000 nem fehérje ,inkább tömegnövelő. Ettől függetlenül megeshet, hogy attól pattog ki de akár attól is kipattoghat, hogy nem mosakodtál meg rendesen edzés után vagy ha fiatalabb vagy akkor meg azért, mert serdülsz. Ha esetleg tejjel iszod, idd inkább vízzel. Ha durvul vegyél inkább marhaproteint és ahhoz olyan hozzávalókat, amikből kikevered a saját tömegnövelődet. Szerintem ők elég Ászok abban amit csinálnak, ha van egy kis időt náluk szinte mindenre kapsz kérdést: [link]
2016. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, azóta vízzel iszom és egy fokkal jobb lett. Nem gondoltam ilyenre hogy tejallergiám lenne, mert sokszor megiszok egy nap 1 liter tejet. :D
2016. márc. 2. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!