Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Állandóan csak eszek és...

Állandóan csak eszek és nassolok folyton. Hogyan tudnám ezt legyőzni?

Figyelt kérdés

Igazából, 61 kg vagyok (163 cm-hez), de mivel otthon ( főiskolát most végeztem el, munkát keresek) vagyok már karácsony óta, azóta 4 kg-ot felszedtem!

Mivel, állandóan scak otthon ülök, picit lusta is vagyok, és unatkozok, csak TV-zek mindig, így csak eszek és eszek! Sok chipset is megeszek, csokit gumicukrot, ami van éppen!

Egyszerűen nem tudom megállni, mikor megnézek egy nap 2 filmet ne rágcsáljak valamit...:(

És már engem zavar, mert észre veszem magamon hogy hízok...:/

Nem tudok leszokni erről hogy mindig nassoljak és édességet egyek!!

Segítsetek!



2016. márc. 9. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Darabolj fel mandarint, almát, répát, ilyesmiket egy tálba, és azt rágcsáld filmnézés közben. Édességet meg ne vegyél, és kész.
2016. márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha nem bírod abahygani, akkor váltsd ki :)


- Edd lassabban

- Alacsony kalóriájú nasit (pl. kígyóuborka, retek)

2016. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Ne egyél közben. Oké?
2016. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 hollófernyiges ***** válasza:

Ne tarts otthon édességet.

Rágózz.

Vagy egyél valami macerás nasst, pld gránátalmát szépen egyesével csipegetve (esetleg szotyit, bár annak a bele eléggé kalóriadús)

2016. márc. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Én csak azt csodálom, hogy emberek nem sajnálják azt a rengeteg pénzt az üres kalóriákra. Annyi értelmes, tápanyagban bővelkedő ételt lehetne venni azon a sok száz forinton, amit junk foodra költenek! Ahhoz képest, hogy élettani szempontból nulla az értékük, hihetetlenül magas áron kínálják őket.


Úgy kell szoktatnod a tested, hogy ne kívánd ezeket az ételeket. Persze ehhez a szervezet finomhangolása szükséges megfelelő testmozgás és egészséges étrend által. (Nem, nem az az egészséges, ha light tejet öntesz a tejbegrízhez.) Ha ezekre nem vagy hajlandó, valamint nem vagy elszánt, nem nézel utána, hogy a te alkatodnak mi lenne a legjobb, várhatod a sült galambot...

2016. márc. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Aha, és komolan az a megoldás ha nyúl leszek? :DD vagyis íztelen, nyers zöldségeket fogok enni? :D Hááát...ez nem én vagyok, sose ettem túl sok zöldséget vagy gyümölcsöt, nem az én világom XD azt hittem valami más módja is van

22 L

2016. márc. 9. 16:16
 7/13 A kérdező kommentje:
Próbálom tényleg visszafogni magam, hogy ne egyek csokit vagy bármi mást...de hát annyira csábítóó :P
2016. márc. 9. 16:17
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
Akkor hízz tovább, és nyúl helyett zsírdisznó leszel. Vagy tehén.
2016. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Fel lehet dobni mártogatósokkal, fűszerekkel a zöldségrudakat, rengeteg receptet lehet rá találni a neten.


De egyébként ez van sajnos, nincs más megoldás. Kerülnni kell a hízlaló ételeket vagy keveset enni belőlük. Ha jól értettem, a kevesebbet evés nem megy, szóval akkor a nasit kell megváltoztatni.


Hidd el, egy hasábra vágott kígyóubi csilis mártással isteni tud lenni :)

2016. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
A zöldségek egyáltalán nem íztelenek, attól, hogy Te annak érzed. Én meg az édességeket érzem förtelmesnek, uniformizált gej édes mind, a sós rágcsa meg ehetetlenül sós nekem. Ha ilyesmihez szoktattad az izlelőbimbóidat, nyilván egy kigyóuborkát ízetlennek érzel. Kettőnk közül valószínűleg az én ízlésem szerencsésebb, ezért sem voltam még nyilván sosem 60 kiló felett, pedig én 170 cm vagyok és már szültem két gyereket(a terhességeim ez alól a kivételek). Nézd, ezt kizárólag fejben lehet csak eldönteni. Ha valaki szereti ezeket, akkor nem marad más, mint az akaraterő. Gondolj arra, hogy drága, rohadt egészségtelen és idővel tényleg vágási sertés méretűre hízhatsz majd tőle, ami sosem túl mókás dolog, egy fiatal nőnél meg no pláne taszító szerintem. Ha csak a rágcsálás hiányzik, próbálj meg keríteni valami egészségeset, kizárt dolog, hogy ne tudnál összahozni valamit, amit elmajszolhatsz. A házilag olaj nélkül pattogtatott kukorica is egy opció,házilag készített műzli, azt rágcsálni is lehet, ha muszáj, akkor jó minőségű étcsoki mehet abba is teszem azt, de a lehetőségek végtelenek. Ilyenkor mindig nagyon hálás vagyok, amiért ilyen rohadt mázlista ízléssel születtem, hogy például a csokit és sütiket, miegyebet, még gyerekként sem ettem meg, és mindenféle chipshez hasonló ipari szeméttel ki lehet kergetni a világból azóta is, így nekem persze könnyen jár a pofám... :D
2016. márc. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!