Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Olcsó kotyogós kávéfőzőt...

Olcsó kotyogós kávéfőzőt vennék. G. A. T. vagy szarvasi Seherezádé? 2 személyes lenne jó, és nincs sok pénzem.

Figyelt kérdés
A szarvasi egy komolyabb szerkezetnek néz ki, azt írják,van rajta biztonsági szelep is.A Gat modellek jobban néznek ki, színesek, jópofák, de olyan kicsik a kétszemélyesek, és gagyibbnak tűnnek. Nem értek hozzá, eddig instant kávét ittam.Van valakinek tapasztalata ezekről?Ti melyiket vennétek?Találtammég Inoxból készültet (kínai persze), az még a fentieknél is olcsóbb.Melyik főz ihatóbb kávét?

2016. márc. 21. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Inox 6 szem. ARISE 200 cuccot vettem 2 ezer ftért . Erős de vékony ezért fele idő alatt kifő . Ha leesik se törik el , elgurul és ennyi .
2016. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zgyzgy ***** válasza:

Nekünk szarvasi van, tökéletesen működik már négy éve.

Kínai cuccot nem veszünk, életveszélyes.

2016. márc. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TappancsMancs ***** válasza:

A GAT olasznak tűnik, nekik kisebb az egy személyre való adag méretük, ezt kalkuláld bele. Nekünk honi pályán kapásból egy dupla kell belőle, 45-50 ml helyett 30-35 ml. Viszont az olasz vékonyabb gyorsabban kész. A szarvasi meg magyar termék és segítünk vele és az adagok jobban passzolnak hozzánk. Amúgy biztonsági szelep szabvány, kötelező és minden kotyiban van. A képen az alsó részen az a kis pöcök féle:

[link]


Kávét meg kellene tanulni készíteni, ha bika keserű az már nem jó. Megégett ettől keserű. Először is mindenképpen mokka őrlésű kávét vegyél, kotyiba valót, rajta kell legyen a csomagoláson. Ne tömd meg mert túlfolytja és túl sokáig forr és megint kesedik tőle. Simán lazán és lesimít, víz is amennyi kell legyen benne.


https://www.youtube.com/watch?v=drGkJJqMlio

2016. márc. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:
2016. márc. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek! Segítség volt! A kisfilmekből is sok mindent megtanultam! Nem is tudtam, hogy nem mindegy, milyen kávét veszek!
2016. márc. 22. 07:51
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, szarvasi volt sokáig. Az jött be. Ugyan az a márka, tipusnál, ugyan az a kávé és még is más ízű. Ki kell tapasztalni, milyen kávé, mennyi kell bele, hogy szerinted jó legyen az íze.
2016. márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!