Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A szüleimnek 12 személyes...

A szüleimnek 12 személyes étkészletet szeretnék venni karácsonyra, minél olcsóbban, de szépet. Tudnátok tippeket adni, hol keressem?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy veszek 2db 6 személyes szettet. A díszítésről csak annyit, hogy ne legyen giccses, vagy legyen a készlet sima fehér.

A keret szűkös, maximum 7-8 ezret tudok rászánni. Ami feltétlenül kell a készletbe: 12 mély, lapos és sütis tányér, a többi nem érdekes, esetleg egy leveses tál.

Hol kaphatnék ilyet? Néztem a Kika meg a Tesco honlapját, hát szörnyű, hogy a tányérok darabját adják 1-2 ezer Ft-ért.



2012. nov. 12. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Metro
2012. nov. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de szerintem nagyon fiatal.


Nagyon sok pénz a 7-8 ezer Ft, de sajnos étkészletet, még a 6 személyeset sem fogod tudni megvenni ennyiből.


Éppen ezért szerintem kár lenne a pénzedet valami csúnya, értéktelen étkészletbe beleölnöd, inkább keress valami más ötletet.

Nézz szét otthon, talán egy szép kávés-készletet (6 személyest) vagy teás-készletet fut a pénzed, ha készlet ilyesmiből nincs otthon, akkor az is szép ajándék.


Én pl. egy 3 részes pároló-edény-garnitúrát vettem 6 ezer Ft-ért, az is szép ajándék, ha nincs, és esetleg tudod azt, hogy anyud szívesen használná.

Ha érdekel, net-ről leszedem neked, melyikről beszélek.

2012. nov. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Probálkoz a vaterán,vagy a jó fogás .hu itt nagyon sokszor vadi új dolgokat is árulnak étkészleteket is jó áron. Tavaly vettem én is a vaterán 6 személyes vadi új készletet a vaterán.. Vannak tök rondák és szépek is.


érdemes körbe nézni.

Vagy luminárk bolt, Metró , auchan ,

2012. nov. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már olyan fiatal, 22 vagyok :)

Tulajdonképpen a lényeg az lenne, hogy egyforma legyen, ne két készlettel kelljen az asztalra teríteni karácsonykor, mert az nagyon snassz.

Köszönöm az ötleteket, várok még :)

2012. nov. 12. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát valóban nem vagy fiatal ahhoz, hogy valamennyire legalább tisztában légy az árakkal.

Persze, ha Pesten élsz, akkor könnyen meglehet, hogy találsz valahol ennyi pénzért 12 személyes étkészletet.

Nálunk, a mi kis városunkban ennyi pénzért még 6 személyeset sem találnál, és bizony, mondom néked, az üzletekben "körberöhögnék a fejedet". A 6 személyes készleteket is kb. 15-20 ezerért ha megkapnád, és akkor még nem a Hollóházi Szakboltban keresgéltél.

Hát vedd fel a kis cipellődet, és őszintén kívánom, hogy találj 12 személyes készletet a pénzedért, mert egyébként biztos, hogy nagyon szép ajándék, és a szüleid is örülnének neki.

2012. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért nem fogsz találni 12 személyeset. Elég rosszul gondolod, ha azt hiszed, hogy találsz, egyáltalán nem vagy tisztába az árakkal úgy tűnik.

Mindenesetre figyeld a hipermarketek: Tesco, Auchan, Metro ajánlatait. Menj el, nézz körül, biztos lesznek most leárazások az ünnep miatt.

Itt van ez például: [link]

Féláron van, nem is gagyi, csak az a kérdés, hogy a 19+1 rész miket is foglal magába. De az biztos, hogy nem 12 személyre találták ki.


Én is azt mondanám, hogy ennyi pénzből inkább vegyél salátástálakat, vagy ilyen tálalótermékeket.

[link]

2012. nov. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tescos újságban nem is vettem észre ezeket. Holnap elmegyek a Metroba szétnézni, ha ott nem találok, megveszem a tescos arany szegélyeset duplán.
2012. nov. 13. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!