Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. terhességgel kisebb a...

2. terhességgel kisebb a hasam? Fordult elő mással is?

Figyelt kérdés

1. terhességemmel kérdezgették tőlem, hogy tán ikreket várok? Pedig csak egy volt odabenn. Vajúdás alatt rengeteg víz távozott belőlem. Lehet, hogy azért volt akkora a hasam, most meg kevesebb a víz?

Már párom is megjegyezte, hogy szerinte sokkal kisebb vagyok, mint elsőre. 38 hétre szültem akkor, de 54cm 3460g volt a babám. Szóval nem kicsi.

Most 35+4 vagyok. Becsült magzat súlya, mérete nem ismert, mert itt nem csinálnak, csak 2 uh-ot és a legutolsó 20 hetesen volt. (Külföld)Elképzelhető, hogy a baba is kisebb? Babaméretet is írnátok?


2014. nov. 22. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy baj lenne, a gyerkőc mérete nem a has méretétől függ. De ha nagyon aggódsz, nézesd meg.
2014. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Ha gondolod mutatok képet,nekem első babám..

ma vagyok 35+2 és a 34.héten mérték a babámat 2350gr-ra,és a doki azt mondta szerinte kicsit kicsi... -.-

2014. nov. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!