Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csak a proteines es masfele...

Csak a proteines es masfele shakektol lehet kockas hasam? Nem lehet hazilag kesziteni olyant ami hasznal, hogy izmosabb legyek?

Figyelt kérdés
Sport, shake

2016. ápr. 1. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Persze, shakevedeléstől lesz kockás a hasad te marharépa.
2016. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Brokkolis csirkemell, ennyit se tudsz? :)
2016. ápr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
öööö... elfelejtettél a kérdésedhez magyarázatot csatolni, amiben leírod, hogy mennyit sportolsz mellette egy héten? :D
2016. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

... -.-

Mondjuk a rendes edzéstől és a rendes étrendtől lesz kockás hasad első sorban. Legális kategórián belül nem tudsz semmi olyat venni, ami észrevehetően jobban "kipattintana". Olvasgass egy kicsit, mert nagyon nem vagy képben, pl. a Sárga Kapszula című könyvet.

2016. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nem a shake-től lesz kockás a hasad. Nekem is kockás, pedig nem használok semmi ilyen vackot és az átlag vacsorám az 3 szelet zsíroskenyér.
2016. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a "szep" es "kedves" kifejzeseket , es amugy en gondoltam hogy, mar alapbol tudjatok hogy a shaket potlaskent gondolom, mert nem vagyok annyira hulye hogy azt higgyem ettol lesz kockas hasam. Hetente mostanaban 2szer sportolok es szinte mindennap tornaszom hasra es mindenhova ahova latom hogy kell es amugy a kerdesem hogy vilagosabb legyen . HA EDZES UTAN NEM ISZOK ILYEN SHAKEKET AKKOR IS TUD KOCKAS HASAM LENNI?
2016. ápr. 1. 21:56
 7/11 anonim válasza:

"HA EDZES UTAN NEM ISZOK ILYEN SHAKEKET AKKOR IS TUD KOCKAS HASAM LENNI?"

Már meg lett válaszolva ez a kérdés. Próbáld meg értelmezni azt amit írtunk

2016. ápr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"nem vagyok annyira hulye hogy azt higgyem ettol lesz kockas hasam"

"HA EDZES UTAN NEM ISZOK ILYEN SHAKEKET AKKOR IS TUD KOCKAS HASAM LENNI?"


Igen, régen nem éltek izmos emberek... Értelmezd már, amit leírtunk. A shake csak egy tápkieg, nem valami anabolikum. Nem lesz semmi speciális hatása, ha használod, ugyanígy semmilyen hatás nem fog elmaradni, ha nem használod.

2016. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a "szep" es "kedves" kifejzeseket , es amugy en gondoltam hogy, mar alapbol tudjatok hogy a shaket potlaskent gondolom, mert nem vagyok annyira hulye hogy azt higgyem ettol lesz kockas hasam. Hetente mostanaban 2szer sportolok es szinte mindennap tornaszom hasra es mindenhova ahova latom hogy kell es amugy a kerdesem hogy vilagosabb legyen . HA EDZES UTAN NEM ISZOK ILYEN SHAKEKET AKKOR IS TUD KOCKAS HASAM LENNI?
2016. ápr. 2. 09:22
 10/11 anonim válasza:
Te komolyan ennyire hülye vagy, vagy csak szórakozol?
2016. ápr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!