Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miert kellenek ahhoz kulonbozo...

Miert kellenek ahhoz kulonbozo shake-ek meg proteines italok hogy valaki edzeni tudjon?

Figyelt kérdés
Lehet h ez egy hulye kerdes de sosem ertettem,hogy mire is jo ez hogy edzes elott egy shake aztan edzes utan is letolunk egyet..Anelkul nem lehet vagy a a p**a?!

2015. júl. 20. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Legtöbbször divatból megy, ha már mindenki csinálja. Mondjuk én anno mikor ittam edzés után, nagyon jól esett. Ugye diétán voltam, semmi sör, semmi szénhidrát, és egy fehérje shake életmentő volt edzés után. Szerintem nem befolyásol semmit, azon kivül, hogy finom. Én manapság semmilyen táplálék kiegészítőt nem szedek, és tök jól megvagyok nélkülük.
2015. júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A fehérje építi az izmokat.
2015. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 aikiboxer ***** válasza:

Milyen edzésről beszélünk?!?!


Nem mindegy, hogy valaki testépítés és rendes étrend mellett tolja, vagy karate mellé. Bár ez utóbbi esetében sem értem, miért zavar ez téged.

2015. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem emlitettem olyat hogy zavar,csak egyszeruen tenyleg mindenki ezt csinalja es nem ertettem hogy miert..Most mar ertem,es foloslegesnek tartom,hacsak nem szalkasitani akar az illeto,de meg igyis amellet vagyok hogy szilard formaban jobblenne bevinni a feherjet :)
2015. júl. 20. 21:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Kicsit jobban kellett volna figyelni anno biológia órán.

Akkor egy kis kisegítő:

miből épülnek fel az izmok? Fehérjéből.

Tehát ha valaki izmot akar építeni, miből kell sokat bevinnie? Fehérjéből. Elsősorban mikor? Egy kemény edzés után, amikor megnő az izmok anyagcseréje.

Fogyáshoz azért előnyös, hogy a szervezetet ne az izmaidat kezdje bontani, hogy kevesebb izmot veszíts a diéta során.

2015. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mibol epulnek fel az izmok azert nem kell hulyenek nezni :))Csak rakerdeztem,ennyi ;)
2015. júl. 20. 21:53
 7/10 Bede17 válasza:

1.Edzes soran rengeteg feherjet hasznal el a szervezet, edzes elött ezert is nem szoktam inni Protein Shaket!

Edzes közben izmot nem epitesz fel, hanem "roncsolsz", ezert edzes utan az izmoknak szüksege van a feherjere a regeneralodashoz.

Az izmok csak nyugalmi allapotban tudnak fejlödni.


2. Anelkül is lehet edzeni,mert a Shakenak semmi köze az edzeshez,de töllem ehetsz nap mint nap csirket,rizst meg hust is melle,hogy jobban fejlödj.

Tudod szoktak mondani, hogy 30% edzes es 70% kaja.......

2015. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bede17 válasza:
* hus helyett zöldseget akartam irni
2015. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a reszletes tajekoztatast :)))
2015. júl. 21. 20:30
 10/10 Bede17 válasza:
Igazan nincs mit ! :D
2015. júl. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!