Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik, hogy egy doboz...

Létezik, hogy egy doboz energiaitaltól lettem rosszul?

Figyelt kérdés
Hányingerem van, és olyan nyomott érzés, vagy nem is tudom hogy írjam le. Egy doboz (250 ml) energiaitalt ittam pár órája. Igazából szerintem sosem ittam meg egy teljes dobozt egyedül, kávét is csak tejeskávét iszom, azt is csak néha. Lehet hogy így reagál a szervezetem a koffeinre?

2012. jún. 2. 05:28
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
lehet.....nekem egy ismerősöm rosszul lett 2litertől buszon valószínüleg felrázódott a gyomra is és mire megérkeztünk a helyre nagyon szarul volt taccs és félóra múlva semmi baja nem volt ://
2012. jún. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Mivel teli van szintetikus sz.rokkal, ne csodálkozz.
2012. jún. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Nem csak a koffeinre reagálhat így a szervezeted, tényleg sok szintetikus sz@r van benne.
2012. jún. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
Persze,hogy lehet, főleg úgy hogy még sosem ittál meg egy dobozzal
2012. jún. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Koffein érzékenység lehet.
2012. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Azt, hogy "csak tejeskávét" nem tudom, mire érted, de ne gondold, hogy attól, mert tejet is öntesz hozzá, kevesebb koffein jut a szervezetedbe! Csak azért írom, mert sokan képzelik úgy, hogy ha tejeskávé, akkor már nem olyan tömény, nem olyan koffeines...
2012. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tejeskávét úgy gondoltam, hogy ugyanannyi mennyiséget iszok meg tejeskávéból, mint más kávéból. :D Szóval csak egy kis kávé kerül a pohár aljára.


Ezentúl azt hiszem kerülöm az energiaitalokat...

2012. jún. 2. 23:17
 8/24 anonim ***** válasza:
39%
próbálj meginni egy csésze kávét rendesen! ha attól is rosszul vagy, akkor koffeinérzékenységed van. ha nem, akkor igyál meg egy adag fantát, ugyan azok a szintetikus szarok vannak benne mint az energiaitalba csak koffein nélkül. ha attól is rosszul vagy, akkor az energiaital sok mű összetevőjétől van, de akkor kerüld a sima cukros üdítőket is... egyébként ha én reggel energiaitalt iszok, rosszul leszek tőle, de ha máskor iszom, akkor nem. nem reggel ittad véletlenül?
2012. júl. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Te egy igazi orvosnak tűnsz :D :D :D de azért nem biztos, hogy így kell letesztelni... Különben hogy kell kávét "rendesen" meginni? :D Nem hagy semmit a pohárban, vagy mi?
2012. júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy egy energiaitalnak ugyanazok az összetevői, mint egy fantának. Például taurin sincs a fantában, bár nem tudom az milyen anyag és mit csinál, így nem okoskodom...
2012. júl. 2. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!