Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez amit látok az...

Mi lehet ez amit látok az üdítőkben?

Figyelt kérdés

Fanta-nál és a Mirinda-nal is látom szinte folyton, ha fényhez tartom az flakonostul, akkor látszódik, hogy úszik benne valami, de gondoltam hogy nem rost, de akkor nem tudom mi az. Ha még nem bontom ki akkor is észrevehető ez, és ugye nem valami gusztusos.

Mi lehet ez?



2016. máj. 5. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, hogy az üvegtesti homály nevű szemrendellenesség miatt látod ezt.
2016. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Mocsok, mi más lenne . Nézd meg a címkét ki a gyártó Magyarországi képviselete . Az üdítőt vidd vissza a boltba, reklamálj + jelezd a coca cola company magyar képviselete felé .
2016. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Bele hugyoztak !
2016. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lencsefőzelék ***** válasza:
93%

Tán csak nem te kérdezted ezt egy nappal korábban?

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__egyeb-kerdesek_..

2016. máj. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De. Csak azt elég hülyén sikerült megfogalmaznom, és inkább feltettem újra.
2016. máj. 21. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Feltetted újra, mert nem fogtad fel, hogy azok az úszkáló izék nem az üdítőben vannak, hanem a szemed üvegtestében lévő elhalt fehérjefoszlányokat látod, ha homogén felületet nézel (mint amilyen az üdítő)
2016. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Micsoda indulatok.

Nem értelek komolyan, első kérdésemről beszéltem és abban nem írtad még azt, szóval először gondolkozz. Attól hogy még írsz valamit de lehet nincs igazad attól ne húzd fel magad, okés? :)

Ismerem a jelenséget, és tudom hogy néz ki, és képzeld nem az, mert ha forgatom a flakont akkor 3D-ben látom, és gondolom a Te nagyon elméleted már itt megbukott!

2016. jún. 8. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!